Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Paradise Island Resort


1. Ako sa odtiaľto dostanem na Paradise Island Resort na Maldivách?
Odpoveď: Existujú dva spôsoby, ako sa dostať na Paradise Island Resort na Maldivách. Môžete si vybrať medzinárodný let na Medzinárodné letisko Malé a následne sa presunúť lodou alebo letecky do rezortu. Iný spôsob je vziať vnútroštátny let do miesta Maamigili, odkiaľ si môžete vziať loď do rezortu.

2. Aké sú zábavné aktivity a atrakcie v Paradise Island Resort?
Odpoveď: Paradise Island Resort ponúka širokú škálu zábavných aktivít a atrakcií. Patrí sem potápanie, šnorchlovanie, rybolov, vodné športy, ako aj wellness centrum, fitnes centrum a tenisové kurty. Okrem toho si môžete vychutnať aj rôzne organizované výlety a plavby.

3. Aká je komfortná ubytovanie v Paradise Island Resort?
Odpoveď: Paradise Island Resort ponúka rôzne typy luxusných ubytovacích možností, vrátane vily na pláži, bungalovov nad vodou a exkluzívnych víl. Každá izba je dobre vybavená súkromnou kúpeľňou, klimatizáciou, minibarom a satelitnou TV.

4. Aká je situácia s jedlom a nápojmi v Paradise Island Resort?
Odpoveď: V Paradise Island Resort máte možnosť vychutnávať si rôzne kuchyne z celého sveta. Rezort obsahuje niekoľko reštaurácií, kde si môžete vychutnať rozmanité jedlá a nápoje. Ponúkajú sa aj možnosti stravovania na pláži alebo v izbe.

5. Má Paradise Island Resort bazén a pláž?
Odpoveď: Áno, Paradise Island Resort má bazén aj s morskou vodou a krásnu piesočnatú pláž, kde si môžete vychutnať slnko a relaxovať.


Dovolenka Maldivy Paradise Island Resort


Maldivy sú známe ako raj na zemi pre milovníkov luxusu, pokojného relaxu a prekrásnej prírody. A ak hľadáte všetky tieto aspekty spolu s niečím magickým a romantickým, Paradise Island Resort je miestom, ktoré by ste si mali určite vychutnať.

Súčasťou atolových ostrovov v Indickom oceáne, Maldivy sú známe svojimi bielymi piesočnatými plážami, krištáľovo čistými vodami, korálovými útesmi a ohromujúcimi podmorskými scenériami. Paradise Island Resort sa nachádza na ostrove Lankanfinolhu v severovýchodnom maledivskom atolu Male. Tento 5-hviezdičkový rezort v sebe spája všetky tieto úžasné prvky a poskytuje hostiteľom nezabudnuteľný zážitok.

Nebudete mať problém nájsť svoje vlastné súkromie na Paradise Island Resort. Rezort ponúka 282 elegantne zariadených bungalovov a viliek, ktoré sa nachádzajú buď priamo na piesočnatej pláži alebo na vode. Všetky tieto ubytovacie jednotky sú plne vybavené súkromnými terasami, klimatizáciou, TV so satelitnými kanálmi, minibarom a ďalšími luxusnými vybaveniami, ktoré určite prinesú pocit pohodlia a spokojnosti.

Kým budete hýčkaní luxusom a relaxovať na súkromnej terase, Paradise Island Resort ponúka aj množstvo ďalších aktivít a zábavy. Môžete si vychutnať príjemné plávanie vo svojom súkromnom bazéne alebo sa vydať na skvelé potápanie, kde budete mať príležitosť objaviť úžasný podmorský život tohto miesta. Rezort má svoje potápačské centrum, kde si môžete požičať potrebnú výstroj a účinkovať školenia. Ďalej tu nájdete aj tenisové kurty, posilňovňu, vodné športy a dokonca aj golfové ihrisko.

V Paradise Island Resort nechýba ani vynikajúca chuťovka. Rezort má viacero reštaurácií a barov, kde môžete ochutnať jedlá z celého sveta. Od ázijských špecialít po talianske pokrmy, tu si iste vyberiete to, čo vás osloví. Rezort ponúka aj tematické bufety a romantické večere pri sviečkach na pláži, čo je ideálna príležitosť, aby ste si užili romantiku a exkluzivitu miesta.

Okrem luxusu a zábavy, Paradise Island Resort tiež ponúka možnosť objavovať krásy maldivskej prírody. Môžete sa zúčastniť organizovaných výletov na iné ostrovy v okolí, kde budete môcť vidieť miestne dediny a spoznať miestnu kultúru. Ale nemusíte sa vzdialiť ani z Paradise Island Resort, pretože vlastný ostrov má v sebe už toto všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľnú dovolenku.

Maldivy, Paradise Island Resort je skutočne jeden z najkrajších a najexkluzívnejších miest, ktoré si môžete vybrať na dovolenku. S kombináciou luxusu, pokoja, dobrodružstva a krásnej prírody vám toto miesto ponúka úplne nový rozmer dovolenky. Uistite sa, že si užijete všetky tieto zážitky a vychutnajte si jedinečnú atmosféru, ktorú Paradise Island Resort ponúka každému, kto sa sem rozhodne prísť.


Počasie Maldivy Paradise Island Resort


Maldivy je známa ako rajský ostrov so slnečným a teplým počasím počas celého roka. Jeden z najkrajších ostrovov v tejto súostroví je Paradise Island Resort, ktorý ponúka úžasnú kombináciu luxusu, prírodného krásy a pohodlia.

Počasie na Paradise Island Resort je typické pre tropickú oblasť a pozoruje sa tam predovšetkým teplý a slnečný podnebný systém. Tieto ostrovy majú dve základné sezóny - suchú a dažďovú. Suchá sezóna trvá od decembra do apríla a je charakterizovaná minimálnymi zrážkami a vyššími teplotami.

Počas tejto obdobia sa teploty pohybujú okolo 30 °C a môže byť pomerne vlhké. Hoci je tropické počasie, teplota je často mírnejšia vďaka oceánskym vetrám, ktoré prinášajú príjemnú ochladzujúcu brízu. Toto je obľúbené obdobie pre turistov, ktorí chcú stráviť čas na pláži, šnorchlovať alebo potápať sa v jasných a teplých vodách.

Dažďová sezóna na Paradise Island Resort začína v máji a trvá do novembra. Počas tohto obdobia sa očakávajú častejšie zrážky a vyššia vlhkosť. Napriek tomu sa dažďová sezóna nevypína turistov, pretože dažde sú často krátke a príroda je nádherná a zelená. Bývanie v uzatvorenych výnimočných vodných bungalovoch je obzvlášť obľúbené v tomto období, keď je možné sledovať prírodu z okna izby.

Paradise Island Resort ponúka rôzne aktivity a zážitky pre návštevníkov nezávisle na počasí. Okrem plážových aktivít môžete využiť prirodzené korálové útesy na šnorchlovanie alebo potápať sa, aby ste objavili úžasné podmorské svety. Ostrov ponúka aj možnosť jazdy na kajaku, surfovanie alebo rybolovu.

Vďaka jeho rajským plážam a pokojnému prostrediu je Paradise Island Resort ideálnym miestom na relax a oddych. Môžete relaxovať pri bazéne, využívať luxusný wellness a spa, alebo sa jednoducho prechádzať po súkromných piesočnatých plážach. Toto rezortové mesto ponúka aj rôzne reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať pravú miestnu kuchyňu.

Výhody stanoveného podnebia súhlasiaceho s letom celoročne robia Paradise Island Resort jedným z najobľúbenejších miest pre dovolenku na Maldivách. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete prísť počas suchého obdobia alebo dažďového obdobia, môžete sa spoľahnúť na to, že vás čaká teplý a pohodlný pobyt s výhľadmi, ktoré vám vezmú dych.


Ubytovanie Maldivy Paradise Island Resort


Napísaný článok:

Maldivy Paradise Island Resort: Ubytovanie na rajskom ostrove

Ak snívaš o úniku na záhradu Eden, ostrov Maldivy je pre teba skutočnou trefou do čierneho. A ak hľadáte dokonalé miesto na oddych a relaxáciu, Paradise Island Resort je práve to správne miesto pre vás. Tento rajský ostrov ponúka nádherné pláže, krištáľovo čistú vodu a exkluzívne ubytovanie, ktoré vám umožní zažiť pravú pohodu a luxus.

Maldivy Paradise Island Resort sa nachádza na ostrove Lankanfinolu, tvoriaceho súčasť severného Male Atolu, a je vzdialený len 20 minút od hlavného letiska. Resort ponúka viac ako 260 elegantných a do detailov premyslených bungalovov a vily, z ktorých mnohé majú výhľad na more. Každá jednotka je luxusne zariadená s modernými vybaveniami, ktoré zabezpečia príjemný a pohodlný pobyt.

Súkromné bungalovy sa tiahnu pozdĺž dokonalej bielokrvnej pláže, ponúkajúc hostom exkluzívny prístup k jemnému piesku a tyrkysovo modrej vode. Deti aj dospelí sa môžu vyhrievať na slnku, relaxovať v lehátkach alebo prejsť sa po pláži s hlavnou myšlienkou vlastniť tento malý kúsok raja. Pre tých, ktorí túžia po väčšom súkromí, sú k dispozícii vily s bazénom, kde sa môžete pohrávať vo vlastnom súkromí a obdivovať úchvatné západy slnka.

Okrem ubytovania ponúka Paradise Island Resort aj širokú škálu termálnych bazénov, kde si môžete relaxovať a užívať si kúpanie v teplých minerálnych vodách. K dispozícii sú tiež wellness centrá, kde si môžete objednať relaxačnú masáž alebo sa pokochať ošetreniami na tvár a telo. K dispozícii sú aj športové a rekréačné aktivity, ako napríklad potápanie, surfovanie, vodné lyžovanie a šnorchlovanie, ktoré vám umožnia preskúmať zázračný podmorský svet.

Jedlo je tiež skutočným lahôdkovým zážitkom v Paradise Island Resort. Do výberu máte niekoľko reštaurácií ponúkajúcich rôzne kuchyne z celého sveta. Od miestnej maldivskej kuchyne, kde si môžete vychutnať čerstvé plody mora a koreniny, až po inšpirácie z juhovýchodnej Ázie, stredomoria a exotických tropických chutí. Niečo na váš vkus si zaručene nájdete.

V Paradise Island Resort sa vám podarí uniknúť zo šialenstva každodenného života a nájsť harmóniu a pokoj. Uchovajte si túto pamiatku ako dokonalý odrazový mostík pre váš pokojný a nadčasový únik. V čase, kedy cestovanie je trochu zložitejšie, potešte svoju predstavivosť snami o dokonalej dovolenke a návšteve Maldivy Paradise Island Resort.


Letenka Maldivy Paradise Island Resort


Paradise Island Resort, zasadený na idylických Maldivách, je jedným z najexkluzívnejších turistických destinácií na svete. Tento luxusný rezort sa nachádza na ostrove Lankanfinolhu, ktorý je obklopený tyrkysovými vodami Indického oceánu. Poskytuje úžasnú kombináciu plážových radov a luxusu, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších cestovateľov.

Rezort Paradise Island ponúka svojim hosťom širokú škálu nadštandardných zariadení a služieb. Jeho hlavnou atrakciou je 5-hviezdičkový hotel s názvom "Paradise Island Resort & Spa", ktorý je radený medzi najlepšie hotely na Maldivách. Použitím prírodných materiálov a tradičných maldivských dizajnových prvkov si vytvoril jedinečnú atmosféru, ktorá je úplne neodolateľná.

Letenky do Paradise Island Resort sa dajú získať z rôznych svetových miest, vrátane hlavných európskych letísk. Po prílete na medzinárodné letisko v Malé, hlavnom meste Maldiv, cestujúci môžu využiť vnútroštátne prepravu, ktorá končí na najbližšom letisku, odkiaľ sa prepravia na ostrov Lankanfinolhu loďou.

Po príchode na Paradise Island zažijú hostia nielen nádhernú plážovú dovolenku, ale aj široké spektrum aktivít a zážitkov. Jedným z najpopulárnejších je potápanie a šnorchlovanie. Rezort má svoje vlastné potápačské centrum, kde ponúka rôzne potápačské kurzy a výlety. V krásnych korálových zátočinách sa hostia môžu stretnúť so zázračným podmorským svetom a sledovať dych berúce tropické ryby a morské živočíchy.

Pre tých, ktorí radšej zostávajú na suchu, rezort ponúka aj športové a relaxačné aktivity, ako je tenis, golf, plachtenie, jazdenie na surfingu a mnoho ďalších. K dispozícii sú tiež plážové bary, exkluzívne reštaurácie, wellness centrum, kde sa hostia môžu oddýchnuť a prevoňať si masážou a luxusným ​​wellnessovým ošetrením.

Okrem toho, rezort Paradise Island ponúka aj rôzne organizované výlety, vrátane výletu na opustený ostrov, romantické plavby za západom slnka a sledovanie delfínov v ich prirodzenom prostredí.

V Paradise Island Resort sa tešíte na svetovú kuchyňu so širokým výberom kulinárskych zážitkov. Rezort má niekoľko reštaurácií, kde sa hosťom podávajú miestne, ázijské, stredomorské a medzinárodné jedlá. Každý objaví niečo podľa svojho gusta.

Paradise Island Resort je snovým miestom pre tých, ktorí túžia po oddychu v jednom z najúžasnejších prírodných prostredí na svete. Jeho kombinácia luxusu, pohody a krásy prírody, ktorá ho obklopuje, ho robí vynikajúcim miestom pre strávenie dovolenky. Preto, ak chcete zažiť okamihy relaxácie a exotiky na Maldivách, letenka do Paradise Island Resort by sa mala tejto destinácii určite zahrnúť.


Garancia najlepšej ceny

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Výhodné ceny leteniek

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Zistiť letenky