Letenka Kongo Odzala Discovery Camps


Letenka Kongo Odzala Discovery Camps: Objavte zvláštne a ohromujúce krajiny Kongo dnes!

Ak hľadáte dobrodružstvo a uniknúť zo svojej každodennej rutiny, potom je tu jedinečná príležitosť navštíviť Kongo Odzala Discovery Camps. Tento oblastný park s rozlohou 13 500 km2 sa nachádza v západnej Afrike, vo veľmi neznámom a ešte nedotknutom regióne, ktorý sa stáva novým cieľom pre cestovateľov, ktorí hľadajú dobrodružstvo na miestach mimo hlavných turistických ciest.

Kongo Odzala Discovery Camps ponúka skutočný zážitok v divočine, kde môžete vidieť typické zvieratá Afriky, ako sú slony, gorily, antilopy, šimpanzi a iné druhy zvierat. Okrem toho táto oblasť ponúka aj neuveriteľnú rozmanitosť rastlín a to najmä v dažďových pralesoch, ktoré sú plné farebnej flóry.

Kongo Odzala Discovery Camps má na výber tri kempy, ktoré ponúkajú rôzne zážitky. Camp Lango ponúka safari na aute, Camp Ngaga vám poskytne príležitosť vidieť gorily v ich prirodzenom prostredí a Camp Mboko umožňuje tretím záujemcom pozorovať krokodíly, sliepky a volavky vodné.

Tieto kempy sú kompletné s prvotriednym ubytovaním, ktoré poskytuje všetko, čo potrebujete na pohodlný pobyt. Keďže táto oblasť sa nachádza ďaleko od civilizácie, môžete sa tešiť na pohľad na hviezdy bez toho, aby ste sa museli obávať svetelného smogu.

V ideálnom prípade by ste mali zostať v jednom z kempov niekoľko dní, aby ste mali dostatok času na objavovanie krás Kongo Odzala. Safari, prechádzky po pralese a ďalšie aktivity sú k dispozícii v rámci vášho pobytu, ktoré vám umožňujú vidieť nielen zvieratá, ale aj stretávať sa s miestnymi obyvateľmi a vidieť, ako žijú.

Je potrebné mať na pamäti, že táto oblasť Kongo nie je určená pre každého. Pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý pobyt v klimatizovaných izbách a luxusnom hotely, Kongo Odzala Discovery Camps možno nie sú to pravé miesto pre vás. Naproti tomu, ak hľadáte dobrodružstvo v neporušenej prírode, s vysokou šancou vidieť zvieratá a objaviť nové miesta, Kongo Odzala Discovery Camps by pre vás mohli byť ideálnou voľbou.

Zhrnutie

Letenka Kongo Odzala Discovery Camps ponúka nezabudnuteľný zážitok v divočine, kde môžete vidieť typické zvieratá Afriky a neuveriteľnú rozmanitosť rastlín. Kempy poskytujú prvotriedne ubytovanie a ponúkajú rôzne aktivity, vrátane safari, prechádzok po pralese a stretávania sa s miestnymi obyvateľmi. Pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo v prírode, Kongo Odzala Discovery Camps by mohli byť ideálnou voľbou.


Ubytovanie Kongo Odzala Discovery Camps


Ak hľadáte dobrodružstvo a neuveriteľné zážitky v jednom z najdivokejších kútov sveta, určite by ste mali zvážiť pobyt v Kongo Odzala Discovery Camps. Tieto ubytovacie zariadenia sa nachádzajú v srdci Odzale-Kokoua Národného parku v Republike Kongo a ponúkajú jedinečné a nezabudnuteľné zážitky pre milovníkov prírody.

Odzala-Kokoua národný park je domovom mnohých ohrozených druhov, vrátane goríl nížinných a slonov pralesných. Tento park je jedným z najprestížnejších chránených území na Zemi a ponúka návštevníkom možnosť vidieť tieto živočíchy v ich prirodzenom prostredí. Kongo Odzala Discovery Camps sú v ideálnom umiestnení, aby ste mohli objavovať túto nádhernú divočinu.

Ubytovanie v Kongo Odzala Discovery Camps je jedinečné. Sú k dispozícii tri kempy: Ngaga Camp, Lango Camp a Mboko Camp. Každý z týchto kempov poskytuje jednoduché, ale luxusné ubytovanie uprostred prírody. Stanice sú obklopené bujnosťou pralesa a ponúkajú výhľad na nádhernú krajinu.

Ngaga Camp je špeciálne zameraný na gorily a ponúka možnosť stretnúť sa s gorilami nížinnými. Táto skúsenosť je jedinečná a nezabudnuteľná. Prechádzka pralesom s ​​skúsenými sprievodcami vás zavedie do sveta týchto vzácnych tvorov a umožní vám sledovať ich prirodzené správanie.

Lango Camp sa nachádza pri jazerách Lango a Tchimpinda v národnom parku, čo poskytuje možnosť skúmať bohatstvo divokej zveri a vtáctva v tejto oblasti. Prehliadky lodou a chôdze po brehoch jazier vás zavedú na miesta, kde môžete vidieť slony, krokodíly a mnoho ďalších druhov zvierat.

Mboko Camp je ideálnou základňou na objavovanie národného parku. Ponúka širokú škálu aktivít vrátane prehliadok po rieke Likeni, nočných safari a prechádzok po divočine. Tento kemp je takým miestom, kde môžete získať celkový prehľad o úžase prírody.

Každý kemp je zariadený s cieľom minimalizovať vplyv turistov na prostredie. Využívajú obnoviteľnú energiu a používajú miestne suroviny na uspokojenie všetkých potrieb hostí. Snažia sa udržať rovnováhu medzi pohodlím a rešpektovaním prírody.

Kongo Odzala Discovery Camps ponúkajú tiež možnosť stretnúť sa s miestnymi obyvateľmi a spoznať ich kultúru a spôsob života. Vďaka priamemu kontaktu s komunitou môžete zažiť autentické zážitky a spoznať bohatú históriu tohto regiónu.

Ak hľadáte dobrodružstvo a dovolenku mimo konvenčných turistických oblastí, ubytovanie v Kongo Odzala Discovery Camps je pre vás tou správnou voľbou. Tieto kempy ponúkajú príležitosť objaviť jedinečné kúzlo divokej prírody a zároveň podporovať ochranu ​​ona.


Najčastejšie otázky a odpovede Kongo Odzala Discovery Camps


1. Kde sa nachádzajú Kongo Odzala Discovery Camps?
- Kongo Odzala Discovery Camps sa nachádzajú v národnom parku Odzala-Kokoua v Kongo-Brazzaville.

2. Aká je cesta do Kongo Odzala Discovery Camps?
- Cesta do Kongo Odzala Discovery Camps zahŕňa medzinárodný let na letisko v Brazzaville, z ktorého sa pokračuje vnútroštátnym letom do leteckej základne Mboko, odkiaľ je možné pokračovať po rieke na lodi alebo autom na táboor.

3. Ako sa tam dostanem, ak nemám letenku do Brazzaville?
- Ak nemáte letenku do Brazzaville, je potrebné kontaktovať cestovnú kanceláriu alebo prevádzkovateľa Kongo Odzala Discovery Camps, aby vám pomohli s organizáciou letu.

4. Ako je zabezpečené stravovanie v Kongo Odzala Discovery Camps?
- Kongo Odzala Discovery Camps poskytuje plnú penziu. V rámci ceny ubytovania sú zahrnuté všetky jedlá a nápoje.

5. Aké aktivity je možné v Kongo Odzala Discovery Camps vykonávať?
- V Kongo Odzala Discovery Camps je možné vykonávať rôzne aktivity, vrátane safari, trekkingu, rybolovu, plavby na lodi po rieke a sledovania zvierat.

6. Je potrebné cestovať so sprievodcom?
- Áno, cestovanie po Kongo Odzala Discovery Camps je povinné so sprievodcom. Sprievodca vám pomôže objaviť a vysvetliť divokú prírodu Kongo.

7. Ako je zabezpečená bezpečnosť v Kongo Odzala Discovery Camps?
- Kongo Odzala Discovery Camps má bezpečnostné opatrenia, ktoré zahŕňajú vyškolený personál, oplotenie tábora a bezpečnostnú službu k dispozícii 24 hodín denne.

8. Môžem si zobrať deti do Kongo Odzala Discovery Camps?
- Áno, deti sú vítané v Kongo Odzala Discovery Camps, ale platí to iba pre staršie deti, ktoré majú aspoň 15 rokov.

9. Ako je zariadený ubytovací tábor v Kongo Odzala Discovery Camps?
- Ubytovací tábor v Kongo Odzala Discovery Camps poskytuje pohodlné bungalovy s vlastnou kúpeľňou a terasou.

10. Aké dokumenty potrebujem na cestu do Kongo Odzala Discovery Camps?
- Na cestu do Kongo Odzala Discovery Camps je potrebný platný pas a víza pre Kongo-Brazzaville, ktoré môžete získať na konzuláte alebo veľvyslanectve.


Dovolenka Kongo Odzala Discovery Camps


Kongo Odzala Discovery Camps: Unikátny zážitok z dovolenky v srdci divočiny

Ak hľadáte dobrodružstvo, ktoré vám navždy zostane v pamäti, potom by ste si určite nemali nechať ujsť dovolenku v Kongo Odzala Discovery Camps. Tieto kempy sú ukryté uprostred bujnej divočiny v srdci Konžskej republiky a ponúkajú neopakovateľný zážitok pre milovníkov prírody a dobrodružstva.

Kongo Odzala Discovery Camps sa nachádzajú v chránených oblastiach Odzala-Kokoua a Ntokou-Pikounda, ktoré sú domovom vzácnych druhov živočíchov a rastlín. V tomto netknutom ráji sa môžete tešiť na stretnutie s gorilami, slonmi, antilopami, opicami a množstvom rôznych vtákov. Každý deň budete svedkom ohromujúcich scenérií a jedinečných prírodných fenoménov.

Kongo Odzala Discovery Camps ponúkajú rôzne formy ubytovania, od elegantných stanových a lodných táborov až po dobrodružné chatky. Všetky tieto možnosti sú dokonale zladiené s okolitou prírodou a poskytujú pohodlie a zážitok z pobytu v divočine. Zároveň majú tieto kempy minimálny negatívny vplyv na životné prostredie, pretože sú postavené s ohľadom na udržateľnosť a ochranu prírody.

Počas dovolenky v Kongo Odzala Discovery Camps máte na výber z množstva aktivít. Jednou z najobľúbenejších aktivít je sledovanie goríl, ktoré vám poskytne unikátnu možnosť sledovať tieto ohrozené zvieratá vo svojom prirodzenom prostredí. Môžete sa tiež vydať na prechádzky po divočine s miestnymi sprievodcami, ktorí vám ukážu skryté krásy pralesa a umožnia vám spoznať miestnu kultúru a zvyky.

Ak ste dobrodružnejší typ, môžete sa vydať na nočnú prechádzku a spoznať život divočiny za tmy. Tu môžete objaviť nočné vtáky, tajomné nočné cicavce a iné skryté zvieratá. Okrem toho sú tu aj možnosti kajakovať, rybárčiť a pozorovať slony a ďalšie zvieratá pri pohľade z člna.

Všetky aktivity v Kongo Odzala Discovery Camps sú vedené skúsenými sprievodcami, ktorí sú odborníkmi na túto oblasť a zároveň aj jej vášnivými ochranármi. Budete mať príležitosť naučiť sa o tomto unikátnom ekosystéme a pomôcť s jeho zachovaním.

Kongo Odzala Discovery Camps sú ideálnym miestom pre dovolenku pre tých, ktorí hľadajú autentické prírodné prostredie a zážitky, ktoré ich priblížia k divočine. Tu si môžete oddýchnuť od rušného mestského života, preskúmať neobjavené miesta a vyhrať jedinečné spomienky.

Ak ste pripravení na dobrodružstvo svojho života, nechajte sa uniesť krásou divočiny v Kongo Odzala Discovery Camps. Zažite nezabudnuteľnú dovolenku uprostred prírody, ktorá vás obklopuje a zaplavuje vaše zmysly.


Počasie Kongo Odzala Discovery Camps


Kongo Odzala Discovery Camps sú destináciou, ktorá ponúka jedinečný zážitok pre cestovateľov a nadšencov prírody. Príroda Kongo sa môže chváliť tropickým podnebím, s dosť vysokou vlhkosťou a vysokými teplotami. Ak teda plánujete navštíviť Kongo, musíte si dať pozor na horúce počasie.

Aké sú letné mesiace?

V Kongo, letné mesiace trvajú od decembra do marca a sú tým najlepším obdobím pre turistov a cestovateľov, ktorí chcú vidieť, čo táto exotická krajina ponúka. Počas leta, teploty môžu stúpať nad 30 stupňov Celzia, s vysokými úrovňami vlhkosti. Tento čas roka je obdobím dažďov, takže by ste mali mať pripravenú pevnú obuv a ochranné oblečenie pred dažďom.

Aké sú zimné mesiace?

Zimné mesiace v Kongo trvajú od júna do septembra. Táto sezóna je síce suchá, ale teploty sú stále vysoké a vlhkosť nie je nízka. Teploty sa môžu pohybovať okolo 25 stupňov Celzia, s menej dažďovými dňami ako počas leta. Ak teda plánujete návštevu v týchto mesiacoch, môžete si dať o niečo ľahšie outfit.

Počasie v Kongo môže byť nevyzpytateľné a najlepšie je byť pripravený na všetky podmienky. Odporúčame vám, aby ste mali vhodnú obuv, oblečenie a dobre sa hydratovali. Okrem toho, môžete sa spoľahnúť na vynikajúce služby, ktoré ponúka Kongo Odzala Discovery Camps, pre zabezpečenie pohodlného pobytu v tomto exotickom prostredí.

Kongo Odzala Discovery Camps je miesto, kde sa môžete zbaviť stresu a užiť si jednoduchý život v divokej prírode. A aj keď môže byť počasie niekedy náročné, táto cesta sa určite oplatí. Vychutnajte si slnko, prírodu a dokonalý komfort v Kongo Odzala Discovery Camps.


Garancia najlepšej ceny

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Výhodné ceny leteniek

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Zistiť letenky