Dovolenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je krajina, ktorá sa pýši skvelými možnosťami pre turistov. Jednou z najpopulárnejších atrakcií je Royal Golf Club, ktorý očarí každého milovníka golfových ihrísk a luxusu. Toto unikátne golfové ihrisko je súčasťou rezortu, ktorý sa nachádza v blízkosti Manámy - hlavného mesta Bahrajnu.

Zažite luxus a komfort na ihrisku

Toto golfové ihrisko bolo navrhnuté a postavené prestížnym dizajnérom Colinom Montgomeriem, a patrí k najlepším a najpôsobivejším ihriskám na svete. S 18 jamkami, ktoré sú rozložené na ploche 7 200 yardov, toto ihrisko ponúka unikátne a nezabudnuteľné skúsenosti pre každého golfových nadšencov. Vďaka svojim náročným jamkám a malebným prostrediam, golfové ihrisko nie je len vynikajúcim miestom pre významné turnaje, ale aj pre relaxačné hranie.

Okrem samotného ihriska vám Bahrajn Royal Golf Club ponúka aj vynikajúce možnosti ubytovania v luxusnom hoteli, ktorý je súčasťou rezortu. Hotel ponúka špeciálny servis, ktorý je prispôsobený individuálnym potrebám každého hosťa. V hoteli takisto nájdete skvelé kaviarne a reštaurácie, ktoré vám poskytnú príjemné prostredie pre oddych a relaxáciu.

Vzhľadom na to, že Bahrajn sa nachádza na Pobreží Arabského mora, rezort ponúka aj rôzne možnosti vodných športov ako je napríklad jazda na vodných skútroch, plachtenie alebo potápanie. Pre tých, ktorí sa radi venčia po krajine, sú tu luxusné jachty, ktorými sa môžete plaviť po oblasti.

Kultúrna a historická náruč Bahrajnu

Okrem zážitkov na ihrisku čaká na návštevníkov Bahrajn ďalšie kultúrne a historické skvosty. Krajina je známa svojím jedinečným archeologickým dedičstvom s bohatou históriou zasiahnutou arabským, perzským a britským vplyvom. Pohľad na historické pamiatky a muzeá, prepracovanú architektúru a nádherné pláže sú tiež súčasťou toho, čo ponúka Bahrajn.

Na záver

Keď plánujete svoju ďalšiu dovolenku, nezabudnite zahrnúť Bahrajn Royal Golf Club na zoznam miest, ktoré musíte navštíviť. S luxusom, komfortom, pohodlným ubytovaním a niekoľko možnostami atrakcií, Bahrajn je ideálnym miestom pre milovníkov golfových ihrísk a tých, ktorí sa chcú zrelaxovať a odpočívať v nádhernom prostredí. Do Bahrajnu sa vyraziť rozhodne oplatí!


Počasie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza v Bahrajne, malom ostrovného štáte v Perzskom zálive. Toto miesto ponúka nádherné golfové ihrisko a nezabudnuteľnú atmosféru pre všetkých golfistov.

Počasie v Bahrajn Royal Golf Club závisí od ročného obdobia a môže sa líšiť od miesta k miestu. Väčšinou však ide o subtropické podnebie s veľmi horúcimi letnými mesiacmi a chladnejšími zimnými mesiacmi.

V lete (od mája do septembra) teploty v Bahrajne pravidelne stúpajú nad 40 ° C, a preto sa veľa hráčov rozhodne hrať skoro ráno alebo neskoro popoludní, aby sa vyhli najhorúcejším momentom dňa. Niektoré dni v lete môžu byť veľmi vlhké, čo môže mať vplyv na hráčov.

Zimné mesiace (od novembra do marca) sú pre golfové ihrisko ideálne, pretože teploty sú menej horúce a počasie je suché. Dni sú krátke a herný čas je obmedzený naše dva a pol hodiny. Aj keď nezriedka môže pršať, Bahrajn Royal Golf Club má vynikajúce zbere vody, ktoré zabezpečujú, aby ihrisko bolo suché, aj keď prší a pohyby hráčov budú tak jednoduchšie.

Celkovo Bahrajn Royal Golf Club ponúka ideálne podmienky na hru golfu, ktoré sú ovplyvnené len nepatrne východiskom počasia na ihrisku. Sú tu nádherné zelené trávnaté plány, prekrásne výhľady na okolité hory a rybníky a o tom ako bude počasie informujú správcovia plochy, aby hráči poznali povahu ihriska. To zabezpečí nezabudnuteľné a plynulé golfové zážitky pre každého, kto hrá v Bahrajn Royal Golf Club.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Royal Golf Club


1. Ako sa dostanem na Bahrajn Royal Golf Club?
- Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza v Riffa, v Bahrajne. Najlepším spôsobom ako sa tam dostať je vlastným automobilom alebo taxíkom.

2. Aké sú ceny vstupného na Bahrajn Royal Golf Club?
- Vstupné na Bahrajn Royal Golf Club sa líši v závislosti od toho, či ste členmi klubu alebo nie. Presné ceny si môžete overiť na oficiálnej webovej stránke klubu.

3. Má Bahrajn Royal Golf Club otvorené pre verejnosť?
- Áno, Bahrajn Royal Golf Club je otvorený pre verejnosť. Nie je potrebné byť členom klubu na to, aby ste tam mohli hrať.

4. Ako si môžem rezervovať golfový tee time na Bahrajn Royal Golf Club?
- Golfový tee time si môžete rezervovať pomocou webovej stránky klubu alebo telefonicky. Odporúča sa vopred kontaktovať klub, najmä počas vyťažených období.

5. Aké golfové vybavenie sú k dispozícii na Bahrajn Royal Golf Club?
- Bahrajn Royal Golf Club poskytuje široký sortiment golfových vybavenie, vrátane ihrísk, golfových vozíkov na prenájom, golfových lekcii a nakupovania golfového materiálu.

6. Mám povinnosť mať golfový handicap na Bahrajn Royal Golf Club?
- Áno, na Bahrajn Royal Golf Club je potrebné mať platný golfový handicap na to, aby ste mohli hrať na niektorom z ich ihrísk.

7. Aké aktivity môžem okrem golfova vykonávať na Bahrajn Royal Golf Club?
- Okrem golfovania môžete v Bahrajn Royal Golf Club využívať aj iné aktivity ako napríklad tenis, plávanie v bazéne, alebo stravovanie v reštaurácii klubu.

8. Má Bahrajn Royal Golf Club školu golfového kurzu pre začiatočníkov?
- Áno, Bahrajn Royal Golf Club ponúka golfovú školu a kurzový tréning pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých hráčov.

9. Aké sú otváracie hodiny Bahrajn Royal Golf Club?
- Otváracie hodiny Bahrajn Royal Golf Club sa líšia v závislosti od ročného obdobia a dňa v týždni. Odporúča sa si overiť aktuálne otváracie hodiny na oficiálnej webovej stránke klubu.

10. Má Bahrajn Royal Golf Club ubytovacie zariadenia?
- Áno, Bahrajn Royal Golf Club má moderné ubytovacie zariadenia pre hostí, ktorí navštevujú klub z iných krajín alebo miest. Rezervácie je možné vykonať na oficiálnej webovej stránke klubu.


Ubytovanie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrain Royal Golf Club je jedným z najprestížnejších miest v Bahrajne a ponúka svojim návštevníkom luxusné ubytovanie. Tento golfový klub je strategicky umiestnený na pobreží Bahrajnského zálivu a ponúka pohľad na Arapské more.

Ubytovanie v Bahrajn Royal Golf Club je nádherné a elegantné. Svojim návštevníkom ponúka 52 dobre vybavených izieb a apartmánov, z ktorých väčšina má balkón s výhľadom na golf ihrisko a more. Izby sú vkusne zariadené, majú klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, minibar a wifi pripojenie na internet.

Pre tých, ktorí si radi vychutnávajú luxusný pobyt, je k dispozícii aj niekoľko apartmánov s vlastnou kuchyňou a obývacou izbou. Každý apartmán má vynikajúcu kúpeľňu a jedinečný dizajn, ktorý podmieňa štýl golfového klubu.

Vysoko kvalitné služby a strava ponúkaná v Bahrajn Royal Golf Club sú rovnako úžasné ako ubytovanie. V hoteli je k dispozícii široká škála jedál z celého sveta, ako aj miestne špeciality. Na výber máte z množstva reštaurácií a barov vrátane klubovnej reštaurácie s nádherným výhľadom na more.

Okrem ubytovania môžete v Bahrajn Royal Golf Club vyskúšať aj rôzne aktivity, vrátane golfového ihriska s hraním počas dňa aj v noci, tenisových kurtov, bazéna, fitnes centra a spa. Golfista už z názvu vie, že klub disponuje nádhernými ihriskami pohlcujúcimi celý areál. Sú striedmo upravené a aj pre tých najnáročnejších hráčov sú náročné.

Nie je pochýb o tom, že Bahrajn Royal Golf Club je jedným z najlepších miest, kde si môžete užiť luxusné ubytovanie, vysoko kvalitné služby a širokú škálu aktivít. Ak hľadáte miesto, kde by ste sa mohli cítiť ako v nebi, doprajte si pobyt v tomto nádhernom mieste a užite si niečo naozaj výnimočné.


Letenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club: Kombinácia rozkoše z golfa a luxusu

Bahrajn Royal Golf Club je jedným z najprestížnejších miest pre golfovú hru v Bahrajne. Tento exkluzívny golfový klub sa nachádza v hlavnom meste Manáma, a ponúka nádherné ihrisko a vynikajúce zázemie, ktoré spĺňa očakávania a nadanie aj tých najnáročnejších golfových nadšencov.

Hlavnou atrakciou Bahrajn Royal Golf Clubu je vynikajúce golfové ihrisko, ktoré je navrhnuté podľa medzinárodného štandardu a ponúka nezabudnuteľný herný zážitok. Toto 18-jamkové ihrisko je vytvorené s využitím nádhernej prirodzenej krajiny a ponúka panoramatické výhľady na bahrajnskú púšť a modré pobrežie. Hráči majú možnosť vychutnať si nádherné počasie a atraktívny dizajn ihriska, čo prispieva k ich celkovému zážitku z golfovej hry.

Bahrajn Royal Golf Club tiež ponúka vynikajúce zázemie pre hráčov. Klubový dom je luxusný a ponúka elegantné reštaurácie, wellness centrum a veľkorysé občerstvenie. Po hre môžete relaxovať a oddýchnuť si v klube, kde si môžete vychutnať čerstvé pokrmy a nádherné výhľady na ihrisko. Golfisti majú tiež prístup k profesionálnym trénerom a špičkovým ihriskám, kde môžu zdokonaliť svoje schopnosti a golfové techniky.

Bahrajn Royal Golf Club je nielen miestom pre profesionálnych hráčov, ale aj pre nováčikov, ktorí si chcú vyskúšať golfovú hru. Klub ponúka rôzne tréningové programy a kurzové lekcie pre začiatočníkov, aby sa zlepšili vo svojom hernom umení a získali väčšiu sebadôveru na ihrisku. Sú tu tiež turnaje a súťaže, kde sa môžu stretávať a súťažiť so špičkovými hráčmi.

Okrem golfovej hry a zázemia si Bahrajn Royal Golf Club udržuje aj vyrovnaný prístup k ochrane životného prostredia. Klub je obklopený krásnou prírodou, ktorá je chránená a rešpektovaná. Ich cieľom je udržiavať a rozvíjať ekologicky udržateľný a ekologický klub.

Ak máte radi golf a hľadáte miesto, kde si môžete užiť túto nádhernú športovú aktivitu v kombinácii s luxusnou atmosférou, Bahrajn Royal Golf Club je tou správnou voľbou pre vás. Bez ohľadu na váš herný zručnosť alebo skúsenosti, tento exkluzívny klub vás prijme s otvorenou náručou a prinesie vám nezabudnuteľný golfový zážitok v krásnej krajinnej kulise Bahrajnu.


Garancia najlepšej ceny

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Výhodné ceny leteniek

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Zistiť letenky