Letenka Seychely Bird Island


Seychely sú malý ostrovný štát nachádzajúci sa v Indickom oceáne. Svojim návštevníkom ponúka niekoľko krásnych miest, ktoré sa nedajú prehliadnuť. Jedným z nich je aj ostrov Bird Island.

Bird Island je malý korálový ostrov, ktorý sa nachádza na severe Seychel. Ostrov je veľmi populárny u miestnych aj zahraničných turistov a je to najlepšie miesto na pozorovanie rôznych druhov vtákov. Ostrov je obklopený tyrkysovým oceánom a bielymi plážami, ktoré sú neodolateľné.

Pre tých, ktorí si chcú vychutnať ostrov v jeho plnej kráse, existuje množstvo možností ubytovania. Väčšina turistických miest ponúka rôzne druhy ubytovania, vrátane luxusných bungalovov, chatiek a apartmánov.

Ak ste milovníkmi plávania alebo potápania, Bird Island sa určite postará o Vaše prianie. Oceán okolo ostrova je plný života a ak sa rozhodnete pre potápanie, budete mať jedinečnú možnosť vidieť rôzne druhy rýb a morských živočíchov.

Seychelské ostrovy sú známe svojou vynikajúcou kuchyňou a na ostrove Bird Island nie je výnimkou. K dispozícii sú rôzne reštaurácie, ktoré ponúkajú plnohodnotné jedlá s miestnou kuchyňou.

Ak hľadáte miesto na oddych, oddych od každodenného zhonu a chcete objavovať novej miesta, Bird Island je ideálnym miestom na dovolenku. Svojim návštevníkom ponúka krásne pláže, bohaté more a nenapodobiteľnú prírodnú krásu.

Pre tých, ktorí hľadajú niečo skutočne nezabudnuteľné, Seychely Bird Island je tou správnou voľbou. Takže neváhajte a zarezervujte si letenku do této nádhernej krajiny, ktorá čaká na Vás s otvorenou náručou.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Bird Island


Otázka 1: Aké aktivity sú k dispozícii na Bird Island?

Odpoveď: Na Bird Island sú k dispozícii rôzne aktivity, vrátane šnorchlovania, potápania, rybolovu, vodných športov a prechádzok po ostrove. Ostrov ponúka aj možnosť sledovania vtákov a rekreačného plachtenia.

Otázka 2: Kedy je najlepší čas na návštevu Bird Island?

Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Bird Island je v období od mája do septembra, keď sú podmienky na ostrove ideálne pre kúpanie a slnenie.

Otázka 3: Aké sú ubytovacie možnosti na Bird Island?

Odpoveď: Na Bird Island sú k dispozícii samostatné bungalovy a chaty, ktoré sú vybavené súkromnými terasami a klimatizáciou. Tiež sa tu nachádza reštaurácia a bar, ktoré ponúkajú jedlá pripravované z čerstvých miestnych surovín.

Otázka 4: Aké sú dopravné spojenia na Bird Island?

Odpoveď: Bird Island je dostupný iba lodou alebo lietadlom z hlavného ostrova Seychel. Na ostrove nie je žiadne letisko, takže návštevníci musia využiť súkromné lietadlo alebo vyhľadať miestnu prepravu.

Otázka 5: Je možné v Bird Island rezervovať výlety?

Odpoveď: Áno, na Bird Island sú k dispozícii rôzne výlety a aktivity, ktoré si môžete rezervovať priamo na ostrove. Medzi obľúbené výlety patrí plachtenie, šnorchlovanie a prehliadky ostrova.


Dovolenka Seychely Bird Island


Ak hľadáte exotický a dych berúci ostrovový cieľ pre vašu nasledujúcu dovolenku, Seychely sú tým správnym miestom na uvažovanie. Ďalším zaujímavým ostrovom v tejto krajine, ktorý by ste nemali prehliadať, je Bird Island.

Bird Island je najväčší ostrov zo Seychel a nachádza sa približne 100 kilometrov severovýchodne od hlavného ostrova Mahé. Ostrov má veľmi príkladný názov, pretože je domovom pre mnoho vzácnych druhov vtákov vrátane kolónie morekva.

Keď pristúpite na ostrov, budete prekvapení jeho nádhernými bielymi plážami a tyrkysovými vodami, ktoré sú typické pre Seychely. Ostrov je obklopený koralovým rífom, ktorý ponúka úžasný potápačský zážitok pre milovníkov podmorskej fauny a flóry.

Bird Island ponúka jednu jedinú letnú destináciu, ktorá je obľúbená medzi turistami z celého sveta. Práve kvôli tomu je možné zažiť neopísateľný pokoj a súkromie na tejto malebnej destinácii. Luxusné ubytovanie je k dispozícii vo forme bungalovov s výhľadom na more, kde môžete prebývať priamo na pláži.

Ak sa rozhodnete pre túto dovolenku, nezabudnite si vzťahať so sebou hydratačný krém na slnko a repelent na komáre, pretože zostane mäkká cieľ. A pre tých, ktorí chcú objavovať viac, môžu sa zúčastniť vedených túr po ostrove, kde sa dozvedia viac o tam žijúcich živočíchoch a vtákoch.

Okrem úžasnej prírody a otvorených možností pre aktivity na vode, ako je potápanie a šnorchlovanie, je Bird Island tiež známa svojou chutnou miestnou kuchyňou. Vzhľadom k tomu, že ostrov je malý, všetky suroviny do jedál sa pestujú lokálne a sú čerstvé.

Bird Island je teda ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú uniknúť od ruchu a zhonu každodenného života a stráviť trochu času prirodzenou krásou a tichom. Seychely sú známe svojimi nádhernými plážami a pôvabnou krajinou, a Bird Island je jasným odrazom toho, čo táto krajina ponúka. Ak hľadáte útočisko od všedného života, navštívte Seychely a objavte krásu Bird Islandu pre vlastné oči.


Počasie Seychely Bird Island


Seychely sú známe svojou nádhernou prírodou a exotickými plážami. Medzi najmenšie obývané ostrovy v tejto krajine patrí aj Bird Island, ktorá je známa svojou jedinečnou faunou a flórou. Ale jedným z najdôležitejších aspektov tejto rajské ostrova je jej počasie.

Bird Island je celoročne teplým a slnečným miestom, s miernym monzúnovým klimatom. Letné mesiace na ostrove trvajú od novembra do marca, keď teploty dosahujú priemerné hodnoty okolo 30 ° C. Tieto mesiace sú tiež veľmi vlhké, s pravidelnými dažďovými zrážkami. Aj keď sa môže zdať, že dažde by mohli znepríjemniť dovolenku na pláži, tí, ktorí sa rozhodnú navštíviť Bird Island v tomto období, si môžu vychutnať zeleň ostrova v plnom kvetenstve a vzácne vtáky, ktoré prilietajú z vzdialených miest v lete.

Zima na Bird Island trvá od apríla do októbra a teploty klesajú na priemerné hodnoty okolo 27 ° C. Toto obdobie je suššie a menej vlhké, s občasnými dažďami a viac miernym vietrom. Zima ponúka výborné podmienky pre pobyt na pláži a oddych, pretože teploty sú príjemné a voda v mori je teplá a vhodná na plávanie a potápanie. Turisti, ktorí sa sem vydávajú v tomto období, si môžu užívať slnko, jemné vlny a čisté modré nebo.

Bird Island je domovom mnohých ohrozených živočíchov vrátane vtákov, korytnačiek a morských živočíchov. Jeho klíma je ideálna pre riasy, ryby a ostatné morské tvory. Priemerne dostáva ostrov okolo 2 800 hodín slnečného svetla ročne, čo mu dáva nálepku "ostrov s najviac slnečných dní na Seychelách". Toto slnečné počasie vytvára dokonalé prostredie pre pozorovanie vtákov a prechádzky po plážach, kde si turisti môžu vychutnávať jemný piesok a modré obzory.

Bird Island je jedinečným útočiskom pre milovníkov prírody a turistov, ktorí si želajú stráviť oddychovú dovolenku v krásnom a pokojnom prostredí. Jeho teplé a slnečné počasie robí z neho ideálne miesto na uvolnenie a užívanie si pohody na pláži. Ak sa rozhodnete navštíviť Seychely, nezabudnite zaradiť Bird Island do svojho zoznamu, aby ste mohli zažiť toto jedinečné miesto so svojimi vlastnými očami.


Ubytovanie Seychely Bird Island


Seychely sú jedno z najkrajších miest na svete. Všade sú okolo vás bielosť pieskových pláží, azúrové more a dokonale modré oblohy. Ak hľadáte nezvyčajné miesta na oddych, tak Bird Island v Seychelách môže byť vaša najlepšia voľba. Získala si povesť miesta, kde sa človek môže úplne odpojiť od každodenného zhonu a užiť si prírodu v jej najčistejšej forme.

Ak sa rozhodnete navštíviť Bird Island, určite si musíte zabezpečiť ubytovanie, ktoré vám bude vyhovovať. Na ostrove sa nachádza jediný hotel, ktorý sa tiež volá Bird Island. Tento hotel je doslova obklopený prírodou a je v ňom ubytovaných menej ako 30 hostí, takže máte pocit, že celý ostrov patrí len vám.

V jednoduchej a rustikálnej atmosfére, ktorú hotel ponúka, sa budete cítiť ako na neobývanej horskej samote. Pokoje sú štýlovo zariadené, vytvárajú pocit dovolenky v raji a sú vybavené všetkým potrebným vybavením, ktoré potrebujete. Na každej izbe je vlastné WC, sprcha, ventilátor a mini chladnička.

Ak máte radi kulinárske zážitky, potom si v hotelovej reštaurácii určite prídete na svoje. Podávajú sa tu čerstvé plody mora, zelenina a ovocie, ktoré sa pestujú na ostrove, ako aj miestne lahôdky a aromatické káva. Všeobecne je na ostrove k dispozícii zdravá a chutná strava, ktorá vás udrží v kondícii počas celého pobytu.

Okrem ubytovania máte na ostrove Bird Island množstvo aktivít na výber. Môžete sa vybrať na prechádzky po krásnej prírode a sledovať vtáctvo a iné zvieratá. Počas prehliadky ostrova môžete vidieť kokosové palmy, korytnačky, vodné vtáky a samozrejme biele piesočné pláže, ktoré sú považované za jedny z najkrajších na svete.

Na ostrove dostupné tiež potápanie a šnorchlovanie, pretože voda je tu dokonale čistá a plná koralových útesov a farebných rýb. Ak máte radi rybolov, môžete si získať skúsenosti s miestnymi rybármi, ktorí vám dokážu ukázať najlepšie lovné miesta.

Bird Island na Seychelách je jedným z najkrajších miest na svete s úplne nezabudnuteľnou atmosférou a ponúka perfektné ubytovanie pre tých, ktorí hľadajú unikátne zážitky a úplný oddych v prírode. Ak sa rozhodnete navštíviť tento ostrov, určite si získate veľké spomienky a zážitky, ktoré uchováte na celý život.


Garancia najlepšej ceny

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Výhodné ceny leteniek

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Zistiť letenky