Počasie Seychely Anse Cocos


Seychely sú plážovým rajom, kde sa môžeš kochať jemným pieskom a krištáľovo čistými vodami Indického oceánu. Stretnúť sa tu môžeš s pestrou faunou a flórou, ktorá ti zaručí nezabudnuteľné zážitky a uchváti tvoje srdce. Medzi nezapomenutelné pláže súčasťou Seychel patrí aj Anse Cocos, ktorá vás určite upúta svojou krásou a majestátnosťou.

Anse Cocos je situovaná na ostrove La Digue, jednom z najnavštevovanejších ostrovov Seychel. Táto plážová oblasť je známa svojimi krištáľovo čistými vodami, ktoré ti umožnia vidieť bohatý podmorský svet. Udeľ ti to tiež možnosť na kúpanie, šnorchlovanie, alebo potápanie. Svojou bielu a jemnou piesčinou, ktorá je mäkká, sa na Anse Cocos určite nezabudne. Ulice a aj pláže La Digue sú upravené, aby zanechali pôsobivý a luxusný dojem.

Pláž Anse Cocos je vzdialená od obchodov, reštaurácií a iných turistických atrakcií na La Digue, takže sa môžeš tešiť z pokojného a nerušeného pobytu. Najlepšie je, keď cestuješ na Anse Cocos s miestnym sprievodcom, ktorý ťa prevedie po ostrove a ukáže ti najkrajšie a najuzamknutejšie miesta. Ochutnajte plody mora a pestrú miestnu kuchyňu, ktoré sú tiež súčasťou Seychel.

Počasie na Seychelách je teplé po celý rok. Priemerná teplota sa pohybuje medzi 24°C a 32°C. Najväčšie dažde zvyknú byť v decembri a januári, takže ak chceš navštíviť Seychel v období babieho leta, odporúčame ti plánovať svoju cestu v období medzi májom a septembrom. Počas tohto obdobia sú takož miestne cesty suché a môžete si ľahšie užiť krásy ostrova bez džungle a blata.

Seychely Anse Cocos je skvelou destináciou pre tých, ktorí hľadajú luxusnú a pokojnú dovolenku pri mori. Pridajte sa k tisíckam spokojných turistov, ktorí si užili krásy tejto nezabudnuteľnej lokality a naleťte do rádov turistov, ktorí Kenijské pláže Seychely Anse Cocos zažili v plnej kráse. Ak sa radi kúpete v jemných piesočných plážach, radi fotíte a zbožňujete netradičné a krásne destinácie, Anse Cocos na Seychelách je to pravé pre vás.


Dovolenka Seychely Anse Cocos


Seychely sú rajom pre každého, kto túži zažiť dokonalé počasie, jemný piesok a krištáľovo čistú vodu. Na Seychelách sa nachádza Anse Cocos, ktorá je považovaná za jednu z najkrajších pláží na svete. Jej biely piesok, jasne modrá voda a úchvatné scenérie vás určite dostanú.

Anse Cocos je pláž nachádzajúca sa na ostrove La Digue, ktorý je tretím najväčším ostrovom Seychel. Je obľúbenou destináciou pre turistov, ktorí tu hľadajú kľud, pohodu a krásnu prírodu. Pláž sa nachádza na západnom pobreží ostrova a je ukrytá medzi skalami.

Prístup k pláži nie je jednoduchý, pretože neexistuje cesta, ktorou by sa dalo tam automatizovaným dopravným prostriedkom dostať. Pláž sa dá dosiahnuť buď po mori alebo po pešej turistickej trase v dĺžke asi dvoch kilometrov. Táto cesta je pre niektorých ľudí fyzicky náročná, pretože viedie po úzkej pieskovej ceste, ktorú môže byť potrebné prejsť počas odlivu cez niektoré oblasti s vodou.

Anse Cocos je však určite návštevy hodná, pretože ako jedna z mála pláží v regióne sa nachádza v podstate v divočine a dokáže tak svojím návštevníkom ponúknuť zážitok z prírodnej krásy a úžasných scenérií.

Pláž je obklopená palmami a tichým rozprávaním pobrežných vĺn. Voda na Anse Cocos je veľmi jasná a ponúka fantastické podmienky pre šnorchlovanie a pozorovanie podmorského sveta. Zároveň je tu dostatok priestoru na plávanie ahra ako rôzne iné vodné aktivity.

Ak sa rozhodnete navštíviť Seychely a pláž Anse Cocos, určite nebudete ľutovať svoju voľbu. Seychelské ostrovy sú rozhodne miestom, kde si budete môcť užívať krásu prírody, kľud a relax. Dovolenka tu bude nezabudnuteľným zážitkom pre každého milovníka prírody, ktorý hľadá klid a pohodę.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Anse Cocos


1. Ako sa dostanem na Seychely Anse Cocos?
Odpoveď: Seychely Anse Cocos je ostrov nachádzajúci sa v Indickom oceáne. Najjednoduchší spôsob, ako sa tam dostať, je letecky do letiska na ostrove Mahé a potom trajektom alebo lietadlom do ostrova La Digue. Z La Digue je možné sa dostať k Anse Cocos buď pešo alebo loďkou.

2. Aké je najlepšie obdobie na návštevu Seychel Anse Cocos?
Odpoveď: Seychely majú celoročne teplé a slnečné podnebie, takže je možné ich navštíviť počas celého roka. Najlepšie obdobie je však od mája do septembra, keď teploty nie sú také vysoké a je menej zrážok.

3. Aké aktivity sa dajú vykonávať na Seychelach Anse Cocos?
Odpoveď: Seychely Anse Cocos je známy svojimi nádhernými plážami a korálovými útesmi, takže populárne aktivity zahŕňajú opaľovanie, plávanie, potápanie, šnorchlovanie a surfovanie. Okrem toho je možné si prenajať loďku na prehliadku okolitých ostrovov.

4. Sú na Seychely Anse Cocos dostupné ubytovacie možnosti?
Odpoveď: Seychely Anse Cocos nie sú obývané a nie je tu žiadna priamo dostupná ubytovacia možnosť. Ak sa rozhodnete zostať cez noc, museli by ste si prenajať ubytovanie na ostrove La Digue, kde je veľa hotelov a rezortov.

5. Je potrebné mať víza na návštevu Seychel Anse Cocos?
Odpoveď: Pre väčšinu návštevníkov je povinné mať platné vízum na návštevu Seychel. Avšak, ak ste občanom krajín Európskej únie, Spojených štátov amerických, Kanady alebo Austrálie, môžete si získať turistické víza priamo na letisku po prílete na Seychely.


Ubytovanie Seychely Anse Cocos


Seychely sú krásnym exotickým ostrovným rájem nachádzajúcim sa v Indickom oceáne. Ostrov Anse Cocos je jedným z mnohých ostrovov, ktoré lákajú turistov z celého sveta svojimi bledobielymi plážami, tyrkysovým morom a nádhernou prírodou. Ak plánujete navštíviť tento ostrov, nemali by ste vynechať možnosť ubytovať sa v blízkosti jednej z najkrajších pláží na Seychelách - pláži Anse Cocos.

Anse Cocos je pokojná a tichá pláž, nachádzajúca sa na juhovýchode ostrova La Digue. Žiaden motorový voz alebo doprava sem nevedie, takže si môžete vychutnať svoj pobyt v prírode bez rušenia. Aby ste sa sem dostali, budete musieť vykonať krátku prechádzku po chodbe plnej palmových stromov a pralesového porastu. Cesta prináša istú dávku dobrodružstva a napätie, ale odmenou je úžasná pláž, ktorá sa nachádza na konci.

Ak pláža Anse Cocos znie pre Vás ako ideálne miesto pre dovolenkový pobyt, môžete si vybrať zo širokej škály ubytovania v blízkosti tejto destinácie. Neďaleko pláže sa nachádza niekoľko luxusných rezortov a hotelov, ktoré ponúkajú všetko, čo si turista môže želať - od súkromných viliek až po jedinečné bungalovy na pláži. Tieto ubytovacie zariadenia sa vyznačujú moderným dizajnom, luxusným vybavením a krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu.

Pokiaľ si želáte skúsiť niečo originálne a autentické, môžete zvoliť aj možnosť pobytu v miestnej penzióne alebo apartmáne. Tieto ubytovacie zariadenia sú spravidla cenovo dostupnejšie a zároveň ponúkajú skvelú príležitosť spoznať miestnu kultúru a tradície. Okrem toho majú turisti možnosť ochutnať miestne jedlá a nápoje.

Keďže ostrov Anse Cocos je jedným z najobľúbenejších miest na Seychelách, odporúča sa rezervácia ubytovania vopred. Vzhľadom na obmedzený počet ubytovacích zariadení v tejto oblasti, je lepšie si vyhradiť svoje miesto skôr, aby ste sa vyhli sklamaniam.

Napriek tomu, či sa rozhodnete pre luxusné letovisko alebo skromnejšiu penzió, pobyt v blízkosti pláže Anse Cocos na Seychelách vám poskytne úžasné zážitky a nezabudnuteľné spomienky. Užite si pokoj a krásu tejto odľahlé pláže a nestrácajte čas, pretože Seychely a Anse Cocos sú miestami, ktoré si treba užiť v plnej miere.


Letenka Seychely Anse Cocos


Ak hľadáte úchvatné miesto, kde stráviť dovolenku plnú krásnych pláží, pohody a relaxu, neváhajte a vybehnite na letenku do Seychel! Táto ostrovná krajina v Indickom oceáne je dokonalým útočiskom pre tých, ktorí túžia po kúpaní, potápaní a slnení sa na jemnom bielom piesku. A medzi týmito rajskými ostrovmi sa nachádza jedno miesto, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť - Anse Cocos.

Anse Cocos je pláž, ktorá vás prekvapí svojou krásou a bohatstvom prírody. Nachádza sa na juhovýchodnom výbežku ostrova La Digue, ktorý je jedným z najväčších ostrovov v Seychelách. Táto ostrovná perla je dobre známa svojou pôvabnou a divokou atmosférou, ktorá je očarujúca a lákavá.

Príchod na Anse Cocos je malým dobrodružstvom sám o sebe. Cesta vedie cez národný park Veuve Reserve, kde môžete obdivovať množstvo exotických rastlín a zvierat. Cesta vás zavedie aj k malým lagúnam a hustým džungľam, kde sa budete cítiť ako objaviteľ v neznámom svete. Keď si nájdete cestu cez prírodné prekážky, ako sú šmykľavé korene stromov a povrchy pokryté lístkami, ocitnete sa pred úchvatnou scenériou. Pohľad na jemný biely piesok, ktorý sa tiahne približne na 500 metrov a modrú farbu mora je jednoducho ohromujúci.

Voda na Anse Cocos je čistá a priehľadná, ako sa na Seychelách patrí, a počas plávania môžete objavovať rôzne druhy morských živočíchov. Pokiaľ radi potápate alebo šnorchlujete, táto pláž bude vašou malou vodnou oázou. Nájdete tu korály všetkých tvarov a farieb, ryby, morské želvy a dokonca aj žraloky. V prípade, že máte radi dobrodružstvá, môžete sa vydať na neďaleký ostrov Grande Soeur, kde na vás čakajú úžasné riffy a možnosť plávať s veľrybami.

Anse Cocos má navyše aj niekoľko prírodných bazénikov, kde sa môžete na chvíľu oddeliť od ostatných plážových návštevníkov a vychutnať si intímnu chvíľku v tichu a pohode. Táto pláž je obľúbenou destináciou pre tých, ktorí odchádzajú od každodenného ruchu a hľadajú pokoj a relax.

Nezabudnite si so sebou vziať opaľovací krém a nejaký občerstvujúci nápoj, pretože na Anse Cocos nebudete mať k dispozícii žiadne potraviny. To však neznamená, že tam nebudete mať čo jesť. Môžete si do kosačky vziať piknikový kôš a užívať si výbornú piknikovú dovolenku pri mori.

Ak ste teda dobre sa nasýtený dovolenkou na Seychelách stále nezažili, odporúčam si zakúpiť letenku a ocitnúť sa na úžasnej pláži Anse Cocos. Je to miesto, kde si môžete oddýchnuť od každodenného života, ponoriť sa do prírody a zažiť neopakovateľné momenty slnenia sa pod palmami a plávania vo vode plnej farebného morského sveta. Je to miesto, ktoré si budete pamätať na celý život.


Garancia najlepšej ceny

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Výhodné ceny leteniek

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Zistiť letenky