Počasie Maurícius Flic-en-Flac Beach


Maurícius je známy svojimi nádhernými plážami a jednou z najkrajších z nich je Flic-en-Flac Beach. Táto pláž sa nachádza na západnom pobreží ostrova a je jednou z najobľúbenejších turistických atrakcií Maurícia.

Flic-en-Flac Beach je známa svojimi bielymi piesočnatými plážami, jasnou tyrkysovou vodou a nenapodobiteľnou tropickou scenériou. Táto pláž je ideálnym miestom na relaxáciu, opaľovanie a rôzne vodné aktivity. Turisti tu majú možnosť vychutnať si plávanie vo vlnách Indického oceánu, potápanie, šnorchlovanie a iné vodné športy.

Počasie na Flic-en-Flac Beach je pozoruhodné po celý rok. Ostrov sa nachádza v tropickom podnebnom pásme, čo znamená, že je tu teplé počasie po väčšinu roka. Priemerné teploty sa pohybujú medzi 25 až 30 stupňami Celzia počas zimných mesiacov (jún až august) a medzi 30 a 35 stupňami Celzia počas letných mesiacov (november až marec).

Flic-en-Flac Beach je známe aj svojimi slnečnými a jasnými dňami, ktoré sú ideálne pre plážové aktivity. Slnečných dní má tu viac než 300 ročne, takže turisti majú vždy dostatok príležitostí na opaľovanie a relaxáciu na pláži.

Maurícius, vrátane Flic-en-Flac Beach, je však tiež vystavený sezónnymm cyklónom. Cyklóny sú najčastejšie v období od decembra do marca, kedy je tu vlhko a horúce počasie. Turisti by si preto mali dávať pozor na predpovede počasia a prípadne plánovať svoju dovolenku tak, aby sa vyhli obdobiu cyklónov.

Okrem plážového relaxu a vodných aktivít môžu turisti, ktorí navštívia Flic-en-Flac Beach, tiež vychutnať nádherný západ slnka, prechádzky pozdĺžm pláže, nákupy na miestnych trhoch a ochutnať miestnu kuchyňu.

Celkovo, Flic-en-Flac Beach je jednou z najkrajších pláží na Mauríciu a ideálnym miestom pre dovolenku. S jasnou tyrkysovou vodou, bielym pieskom a neustálym slnkom ponúka turistom úplnú relaxáciu a oddych na pláži. Ak sa rozhodnete navštíviť Flic-en-Flac Beach, nezabudnite si so sebou priniesť opaľovací krém, plavky a dobrú náladu.


Ubytovanie Maurícius Flic-en-Flac Beach


Maurícius je krásna krajina so súostrovím ostrovov v Indickom oceáne. Jeho krásne pláže, slnečné počasie a bohatá kultúra lákajú každoročne tisíce turistov. Medzi najobľúbenejšie miesta na ostrove patrí miesto Flic-en-Flac Beach.

Flic-en-Flac Beach je jedným z najdlhších a najkrajších pláží na ostrove Maurícius. Je to miesto s jemným pieskom, ktoré sa rozprestiera na viac ako 7 kilometrov. Toto miesto je ideálne pre tých, ktorí sa chcú osviežiť v jemnom a čistom oceánskom mori, pozorovať zaujímavú faunu a flóru alebo prechádzať sa po pobrezí.

Na pláži sa nachádza veľké množstvo hotelov, rezortov a ubytovacích zariadení pre turistov. Niektoré z nich sa nachádzajú úplne priamo na pláži, čo znamená, že si hostia môžu vychutnať neuveriteľný výhľad na oceán. Väčšina z nich poskytuje krásne a komfortné ubytovanie a hostia si môžu vychutnávať rôzne aktivity, od plávania, kajakovania po potápanie.

Ak by ste radi získali pravú miestnu atmosféru, môžete si prenajať byt alebo izbu v sekciách, kde väčšinou žijú miestni obyvatelia. Je to skvelý spôsob ako zažiť skutočný život Maurícia. Môžete sa naučiť miestny jazyk, ochutnať tradičné jedlá a spoznať sa s miestnymi obyvateľmi.

Okrem krásnej pláže Flic-en-Flac, je tu množstvo miest, ktoré si môžete pozrieť. Medzi najobľúbenejšie turistické atrakcie patrí Národný park Casela, kde môžete vidieť zvieratá ako sú levy, pštrosi a mačky. Taktiež si môžete vyskúšať jazdu na konskom vozidle alebo motokároch. Tiež tu nájdete množstvo reštaurácií, kde si môžete vychutnať chuť miestnych jedál.

Flic-en-Flac Beach je srdcom krajiny Maurícius. Jeho krásna pláž, čisté more, krásne výhľady a široká paleta výletov robia toto miesto skvelým miestom pre vašu dovolenku.

Ak plánujete výlet na Maurícius, určite nevynechajte miesto Flic-en-Flac Beach. Bude to pre vás nezabudnuteľná skúsenosť, ktorú si budete pamätať celý život.


Dovolenka Maurícius Flic-en-Flac Beach


Maurícius je tropický ostrov nachádzajúci sa v Indickom oceáne. Svojou nádhernou prírodou, bielymi piesočnatými plážami a azúrovým morom sa stal jedným z najpopulárnejších miest pre dovolenku. Jedným z najkrajších miest na Mauríciu je pláž Flic-en-Flac, ktorá ponúka dokonalý relax a jedinečný zážitok.

Flic-en-Flac Beach je jednou z najdlhších a najkrajších pláží na Mauríciu. Leží na západnom pobreží ostrova a jeho prírodné krásy určite uchvátia každého návštevníka. Táto pláž je ideálna pre tých, ktorí si chcú užiť slnko, piesok a prírodné krásy. Je tu dostatok miesta na rozloženie uterákov a relaxáciu.

Jedným z najväčších lákadlami Flic-en-Flac Beach je jeho piesok. Biely a jemný piesok je mimoriadne príjemný na prechádzky pozdĺž pláže a na výborné ležanie na slnku. Práve kvôli tejto kvalite je Flic-en-Flac Beach ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Deti sa môžu hrať a budovať piesočné hrady, zatiaľ čo ich rodičia sa môžu pohodlne opaľovať alebo si vychutnávať čas na vode.

Flic-en-Flac Beach je známa aj svojim azúrovým morom a krištáľovo čistou vodou. Ponúka ideálne podmienky na šnorchlovanie a potápanie. Práve dá sa tu nájsť veľké množstvo exotických rýb a koralových útesov, ktoré sú ohromujúce na pohľad. Mnoho miestnych poskytuje aj vybavenie na šnorchlovanie a potápanie pre tých, ktorých zaujíma podvodný svet.

Okrem oddychu a slnenia sa, Flic-en-Flac Beach ponúka aj rôzne aktivity pre dobrodruhov. Môžete si vyskúšať vodné športy, ako je napríklad surf, windsurfing alebo kajak. Alternatívne, môžete sa zúčastniť rybačky a loviť miestne druhy rýb. V okolí pláže sa nachádzajú aj niektoré reštaurácie a bary, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a obdivovať úchvatné západy slnka.

Flic-en-Flac Beach je tiež výborným východiskovým bodom na objavovanie blízkeho okolia. Okolo pláže sa nachádza spústa prírodných rezervácií a parkov, ktoré sú domovom mnohým zvieratám a rastlinám. Ak sa rozhodnete preskúmať tieto oblasti, môžete naraziť na veľké suchozemské želvy alebo na vzácne vtáky, ktoré sú typické pre tento región.

Výber dovolenky na pláži Flic-en-Flac Beach je skvelým rozhodnutím pre tých, ktorí hľadajú oddych, nádhernú prírodu a nezabudnuteľné zážitky. Svojou dokonalou kombináciou bielych pláží, azúrového mora a príjemnej atmosféry si tento rajský ostrov získal srdcia mnohých turistov.


Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius Flic-en-Flac Beach


1. Aká je najlepšia sezóna na návštevu Flic-en-Flac Beach?

Najlepšou sezónou na návštevu Flic-en-Flac Beach je obdobie medzi aprílom a novembrom, kedy je počasie suché a teploty sú pohodlné.

2. Kde sa nachádza Flic-en-Flac Beach?

Flic-en-Flac Beach sa nachádza na západnom pobreží Maurícia, asi 20 km juhozápadne od hlavného mesta Port Louis.

3. Aké aktivity sa dajú robiť na Flic-en-Flac Beach?

Na Flic-en-Flac Beach môžete robiť vodné aktivity, vrátane potápania, surfovania, kajakovaia, jazdy na banáne a aqua-bike, medzi inými.

4. Musím si priniesť vlastné uteráky na Flic-en-Flac Beach?

Nie, väčšina hotelov a rezortov na pláži poskytuje svojim hosťom uteráky. Ak sa však chystáte na miesto mimo týchto zariadení, mali by ste si uterák priniesť.

5. Je Flic-en-Flac Beach vhodné pre deti?

Áno, Flic-en-Flac Beach je vhodné pre deti. Pláž má plytké vody a vo vode sa dá kúpať aj na väčšom území.

6. Aké sú najlepšie pláže okolo Flic-en-Flac Beach?

Najlepšie pláže v okolí Flic-en-Flac Beach sú Wolmar Beach a Tamarin Beach.

7. Aké sú dopravné možnosti na Flic-en-Flac Beach?

Môžete sa sem dostať autom, taxíkom alebo pomocou verejnej dopravy, ako sú autobusy alebo vlaky.

8. Ktoré hotely majú najlepší prístup k Flic-en-Flac Beach?

Niektoré z hotelov, ktoré majú najlepší prístup k Flic-en-Flac Beach, sú Hilton Mauritius Resort & Spa, Sugar Beach Resort a La Pirogue Resort & Spa.


Letenka Maurícius Flic-en-Flac Beach


Maurícius a jeho nádherná pláž Flic-en-Flac

Letenka do destinácie Maurícius je zárukou nezapomenuteľnej dovolenky. Tento exotický ostrov v Indickom oceáne láka tisíce turistov každý rok svojou krásnou prírodou, biele piesočnaté pláže, tyrkysové more a slnečné počasie. Medzi mnohými plážami stojí jedno miesto zvlášť výnimočne – Flic-en-Flac Beach.

Flic-en-Flac Beach je najdlhšia pláž na ostrove a nachádza sa na západnom pobreží Maurícia. Jej názov pochádza z francúzštiny a znamená "odkrižovať". Presne takýmto miestom vás Flic-en-Flac určite očarí a všetky vaše starosti sa vzdialia, keď budete ležať na tejto nádhernej pláži.

Pláž sa pýši bielym pieskom a krištáľovo čistým morom. Je veľmi rozľahlá, preto sa tu návštevníci nenatlačia a majú dosť miesta na relaxáciu a oddych. More je tu plytkejšie a teda vhodné aj pre rodiny s deťmi. Okrem toho aj pre milovníkov vodných športov je tu dostatok možností. Môžete sa vydať na výlet loďou, alebo sa vyraziť potápať a objavovať farebný podmorský svet.

Na pláži sa nachádza množstvo reštaurácií, barov a obchodov, takže na stravovanie a nákupy nebudete musieť cestovať ďaleko. Môžete si vychutnať skvelé miestne jedlá, ako sú kari a zároveň sa osviežiť obľúbenými exotickými kokteilmi.

Okrem pláže sa v okolí nachádza aj množstvo atrakcií a aktivít, ktoré si môžete vyskúšať. Môžete sa vydať na výlet do národného parku Black River Gorges, kde vás čaká nádhera prírody, vodopády a prechádzky po turistických chodníkoch. Ak máte chuť na adrenálnovú dávku, môžete si zahrať golf na blízkom Tamarina Golf Estate. Na Flic-en-Flac Beach je však predovšetkým priestor na oddych a relaxáciu pod slnkom. Môžete si vziať knihu, ležať na lehátku a len tak sa hĺbiť do svojich myšlienok.

Návšteva Flic-en-Flac Beach je nevyhnutnosťou pre každého, kto sa rozhodne navštíviť Maurícius. Úžasná príroda, bohatý kultúrny život a pohostinní miestni obyvatelia vám poskytnú zážitok na celý život. A keďže letenka do tohto raja nie je taká nedostupná, neexistuje dôvod, prečo si túto tropickú oázu neprezrieť na vlastné oči.


Garancia najlepšej ceny

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Výhodné ceny leteniek

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Zistiť letenky