Najčastejšie otázky a odpovede Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Najčastejšie otázky a odpovede týkajúce sa Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park sú:

1. Kde sa nachádza Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park?
- Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park sa nachádza na ostrove Maurícius v blízkosti obce Rivière des Anguilles.

2. Aké druhy krokodílov a korytnačiek sa tu nachádzajú?
- Park je domovom rôznych druhov krokodílov, vrátane toho najväčšieho druhu - krokodíla nilského. Okrem toho tu môžete vidieť aj rôzne druhy obrovských korytnačiek.

3. Ako dlho trvá prehliadka parku?
- Prehliadka parku trvá zhruba jednu až jednu a pol hodiny. Závisí to však od toho, ako dlho si návštevníci budú chcieť obdivovať zvieratá a pokiaľ budú mať otázky pre sprievodcov.

4. Sú krokodíly v parku bezpečné?
- Krokodíly v parku sú udržiavané na bezpečnej vzdialenosti od návštevníkov. Park má profesionálny personál, ktorý je zodpovedný za zabezpečenie bezpečnosti návštevníkov.

5. Aké iné atrakcie ponúka park okrem krokodílov a korytnačiek?
- Okrem krokodílov a korytnačiek ponúka park aj iné atrakcie, ako je napríklad vystúpenie so škriatkami, prehliadka farmy krokodílov a zloženie korytnačích vajec.

6. Je možné s týmito zvieratami interagovať?
- Nie je možné priamo interagovať s krokodílmi, pretože sú to divoké zvieratá a predstavujú určité riziko. Avšak s niektorými korytnačkami je možné sa dotýkať a dokonca ich nakŕmiť za dohľadu personálu parku.

7. Je potrebné si vopred rezervovať vstupenky do parku?
- Nie je povinné si vopred rezervovať vstupenky do parku, ale je to vhodné najmä počas turistickej sezóny. Môžete si však vopred zabezpečiť lístky cez webovú stránku parku alebo prostredníctvom ich telefonického centra.

8. Existuje nejaká obmedzená veková hranica pre návštevu parku?
- Nie, veková hranica pre návštevu parku neexistuje. Je však potrebné dbať na bezpečnosť detí a mať na nich dohľad počas celého pobytu v parku.

9. Kedy sú otváracie hodiny parku?
- Park je otvorený denne od 9:30 do 17:00 hod.

10. Sú v parku k dispozícii stravovacie zariadenia?
- Áno, v parku sa nachádza reštaurácia a kaviareň, kde si môžete kúpiť občerstvenie.


Počasie Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius je známy svojou krásnou krajinou, zlatistými plážami a jasnou modrou vodou. Ale jednou z najzaujímavejších atrakcií na tomto ostrove je Crocodile & Giant Tortoises Park, kde návštevníci môžu objaviť fascinujúci svet krokodílov a obrovských korytnačiek.

Park sa nachádza v južnej časti ostrova a rozkladá sa na rozlohe 5 hektárov. Je domovom pre viac ako 100 krokodílov a niekoľko druhov obrovských korytnačiek.

Krokodíle možno vidieť v rôznych veľkostiach a druhoch. Park poskytuje návštevníkom možnosť sledovať ich správanie a aktivitu. Výkladový personál vám poskytne zaujímavé informácie o každom druhu, ich biológii, strave a životnom prostredí. Okrem toho sa môžete stretnúť s mláďatami krokodíla a dokonca si ich môžete aj pohladkať.

Ale najväčšou atrakciou parku sú obrovské korytnačky. Tieto zvieratá sú nielen veľké, ale majú aj neuveriteľne dlhú životnosť. Niektorí jedinci tu žijú už viac ako 150 rokov. Korytnačky sú mierumilovné tvory a v parku sa voľne pohybujú medzi návštevníkmi. Môžete si ich pozrieť, krmiť ich a dokonca aj si s nimi zahrať.

Park ponúka aj ďalšie aktivity a zážitky. Môžete si vyskúšať jazdu na koňoch okolo parku a vychutnať si nádherný výhľad na okolitú prírodu. Pre milovníkov adrenálínu je tu možnosť pozorovať krokodíly počas ich kŕmenia. Je to neuveriteľný zážitok sledovať, ako tieto zvieratá loví a konzumuje svoju potravu.

Pre tých, ktorí majú radi prírodu a uprednostňujú pokojné aktivity, je tu aj možnosť prechádzky cez nádhernú záhradu plnú exotických rastlín a kvetov. Môžete si vychutnať čerstvý vzduch a relaxovať v pohodlnom prostredí.

Okrem toho park usporadúva každodenné prehliadky, počas ktorých vám výkladový personál poskytne podrobné informácie o záchrane krokodílov a korytnačiek. Budete mať možnosť sa dozvedieť viac o tom, ako sa starajú o tieto ohrozené druhy a o ich význame pre ekosystém ostrova.

Crocodile & Giant Tortoises Park je jednou z najzaujímavejších turistických atrakcií na Mauríciu. Okrem toho, že poskytuje zábavné a vzdelávacie zážitky, aj prispieva k ochrane týchto dôležitých druhov. Ak sa plánujete navštíviť tento úchvatný ostrov, nezabudnite si naplánovať výlet do tohto jedinečného parku.


Dovolenka Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Dovolenka na Mauríciu je snom mnohých ľudí. Tento ostrov v Indickom oceáne sa vyznačuje nádhernými plážami so snehobielym pieskom, tyrkysovou vodou a bohatou flórou a faunou. Okrem relaxácie na pláži však na Mauríciu nájdete aj mnoho unikátnych atrakcií a miest, ktoré stojí za návštevu.

Jedným z takýchto miest je Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park. Tento park, nachádzajúci sa v oblasti Rivière du Rempart, ponúka návštevníkom jedinečný zážitok v podobe stretu s krokodílmi a obrovskými želvami. Je to skvelá príležitosť na priblíženie sa k exotickým zvieratám žijúcim v ich prirodzenom prostredí.

Park je domovom viac ako 1000 krokodílov rôznych druhov. Návštevníci majú možnosť vidieť ich v blízkosti, pozorovať ich správanie a dokonca ich kŕmiť pod dohľadom skúsených sprievodcov. Je to úžasný spôsob, ako sa dozvedieť viac o týchto fascinujúcich plazoch a ich úlohe v ekosystéme. Krokodíly sú starostlivo chované a majú tu vytvorené ideálne podmienky pre svoj život.

Park je však známy nielen svojimi obrovskými krokodílmi, ale aj želvami. Maurícius je domovom niekoľkých ohrozených druhov želv, a preto sa v parku zaujímavo venujú ich chovu a ochrane. Návštevníci môžu vidieť želvy rôznych veľkostí a druhov a dokonca si s nimi zájsť na fotografiu. Tí, ktorí túžia zažiť niečo extra, si môžu zakúpiť vstupenku na krmenie týchto obrovských a mierumilovných živočíchov.

Okrem toho, že si môžete pozrieť a nahmatáte tu viac než 200-kg želvy a až 5-metrové krokodíly, v parku je tiež ďalšie množstvo divokých zvierat ako je napríklad leguán, skôrka alebo tučniak. Pre deti je pripravený aj špeciálny detský kútik, kde sa môžu nakŕmiť mierumilovné koi kapry alebo si zahrať s papagájmi a opícami.

Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park je miestom, kde môžete stráviť celý deň fascinujúcou interakciou so zvieratami. Je to príležitosť na zisk nových poznatkov o divokej faune a zároveň obdivovať krásu prírody v jednom z najkrajších kútov maurícijského ostrova. Ak sa rozhodnete navštíviť tento park počas svojej dovolenky na Mauríciu, určite nebudete sklamaní.


Ubytovanie Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park je jeden z najdôležitejších turistických miest na Mauríciu. Tento park je domovom pre rôzne druhy krokodílov a želv, ktoré sú chránené a zachovávané v ich prirodzenom prostredí.

Ubytovanie v parku je veľmi pohodlné pre tých, ktorí sa chcú priblížiť k zvieratám a zažiť prírodné krásy Maurícia z prvého radu. Park disponuje rôznymi druhmi ubytovania, od jednoduchých chatiek až po luxusné apartmány. Začína sa od veľmi prístupnej ceny až po ceny zohľadňujúce luxus.

Hostia môžu vychutnať si pokojné a kusok od reality, kde sa môžu pripojiť k zvieratám v rannom a večernom čase, keď sa správajú najviac prirodzene.

Park je tiež ideálny pre rodiny s deťmi, ktoré môžu zažiť skutočnú zábavu a dobrodružstvo. Okrem zvierat môžu deti vyskúšať rôzne aktivity v parku, vrátane plávania v bazéne, jazdy na konskom voze, prehliadky parku a hrania sa v detskom kútiku.

Pre tých, ktorí hľadajú viac dobrodružstva, park ponúka jedinečnú možnosť: prechádzka s krokodílmi, ktorú by ste nikdy nemali prehliadnuť. Počas prechádzky môžete vidieť mnoho druhov krokodílov, vrátane veľkých krokodílov a Gavialov, ktorých je tu ako v žiadnom inom parku na svete.

Potom je tu aj možnosť plávania s krokodílmi. Táto skvelá skúsenosť je určená odvážlivcom, ktorí sa chcú priblížiť k tomuto silnému zvieraťu. Hoci je to zvláštne a trochu strašidelné, tieto zvieratá nie sú agresívne. Sú veľmi citlivé a priateľské, takže vás budú chcieť objať a hrať si s vami.

Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park je skutočne jedinečný zážitok. Okrem návštevy krásneho parku a stretnutia sa s krokodílmi a želvami, hostia tu nájdu aj mnoho ďalších zaujímavých aktivít, ktoré poskytnú dosť dobrodružstva na celý deň. Ak hľadáte nečakané zážitky na Mauríciu, nevynechajte tento park.


Letenka Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park


Maurícius je nádherný ostrov v Indickom oceáne s bohatou a fascinujúcou prírodou. Medzi najobľúbenejšie turistické atrakcie tohto ostrova patrí Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park, kde sa návštevníci môžu ponořiť do exotického sveta krokodílov a obrovských žiabroch.

Park sa nachádza v oblasti vodných plôch zvaných Rivière des Anguilles, ktoré poskytujú ideálne prostredie pre množstvo druhov krokodílov, vrátane slávnych divých krokodílov morských. Tieto morské krokodíly, ktoré patria medzi najväčšie druhy krokodílov na svete, sú vzácne a chránené zákonmi. V parku sa však nachádza aj množstvo iných druhov krokodílov, spolu s veľkým množstvom obrovských korytnačiek.

Prechádzka parkom návštevníkom ponúka jedinečnú príležitosť vidieť tieto zvieratá zblízka a dokonca ich kŕmiť, za prísnych opatrení a s asistenciou odborníkov. Služby v parku zahŕňajú aj odborné sprievodcovské prehliadky, kde sa návštevníci dozvedia viac o životnom prostredí a správaní krokodílov a korytnačiek.

Okrem obdivovania týchto úžasných tvorov poskytuje park aj vzdelávaciu funkciu. Snaží sa osvetliť návštevníkov o ochrane týchto ohrozených druhov a podporovať ich uvedomenie si významu udržateľného a ekologického životného štýlu.

Okrem toho, že môžete vidieť krokodíly a korytnačky, park ponúka aj množstvo ďalších atrakcií. Návštevníci majú možnosť navštíviť rôzne zbierky exotických vtákov a rozmanité druhy rýb. Môžete si tiež vyskúšať jazdu na ľahkomotorovom člne alebo sa rozprávať so skúsenými teraristami a dozvedieť sa viac o fascinujúcom svete plazov.

Maurícius Crocodile & Giant Tortoises Park je miestom, kde sa môžete priamo dostať do dotyku s exotickou faunou. Je to šanca zažiť niečo úplne nové a nezabudnuteľné. Ak plánujete návštevu ostrova Maurícius, určite by ste nemali prepustiť túto príležitosť. Park je otvorený pre návštevníkov celý rok a ponúka vzácnu príležitosť spoznať a obdivovať tieto ohromujúce tvory.


Garancia najlepšej ceny

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Výhodné ceny leteniek

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Zistiť letenky