Najčastejšie otázky a odpovede Kambodža Kandal Market


1. Kde sa nachádza Kandal Market v Kambodži?
Odpoveď: Kandal Market sa nachádza v hlavnom meste Phnom Penh v Kambodži.

2. Kedy je Kandal Market otvorený?
Odpoveď: Kandal Market je otvorený od 6:00 do 17:00 každý deň.

3. Aké tovary sú k dispozícii na Kandal Market?
Odpoveď: Na Kandal Market sa predávajú rôzne druhy výrobkov, od potravín po oblečenie a suveníry.

4. Aké sú ceny výrobkov na Kandal Market?
Odpoveď: Ceny sa líšia podľa druhu výrobku a miesta predaja, ale všeobecne sú pomerne lacné.

5. Je nutné obchodovať o cenu na Kandal Market?
Odpoveď: Áno, na Kandal Market je bežné obchodovať o cene a je to bežnou praxou na trhu.

6. Je to bezpečné nakupovať na Kandal Market?
Odpoveď: Áno, Kandal Market je relatívne bezpečné miesto na nákupy v Porincii.

7. Ako sa tam dostať?
Odpoveď: Do Kandal Market sa dá dostať taxíkom, tuk-tukom alebo verejnou dopravou.

8. Môžem tam platiť kartou?
Odpoveď: Väčšina predajcov neakceptuje platby kartou, preto je lepšie mať hotovosť.

9. Môžem tam vybrať bankomat?
Odpoveď: Áno, v blízkosti Kandal Market sa nachádzajú bankomaty.

10. Aké sú hlavné atrakcie v okolí Kandal Market?
Odpoveď: V okolí Kandal Market sa nachádzajú rôzne pamiatky a miesta zaujímavé pre turistov, vrátane Národného múzea Kambodže a paláca Kráľovnej.


Letenka Kambodža Kandal Market


Ak sa zaujímate o exotické destinácie, dobre si prečítajte tento článok o letenke do Kambodže a konkrétne do Kandal Marketu. Letíte do fascinujúcej krajiny bohatej na históriu a kultúru.

Kandal Market alebo Phsar Kandal je trhovisko v hlavnom meste Kambodže, Phnom Penhu. Nachádza sa plávajúcim mostom, takže budete mať jedinečnú príležitosť prejsť po ňom a vychutnať si nádherné výhľady na rieku Tonle Sap. Market je vo všedné dni plný rušna a ľudí vyhľadávajúcich čerstvé potraviny, oblečenie, obuv a mnoho iného.

Kandal Market je známy svojimi, podnikavými predajcami a je skvelým miestom na to, aby ste si kúpili autentické kambodžské výrobky a suveníry. Môžete tu nájsť tradičné oblečenie, šperky, keramiku a rôzne ďalšie handmade produkty. Niektoré obchody ponúkajú aj exotické koreniny a ingrediencie, s ktorými si môžete pripraviť kambodžské jedlá i doma.

Okrem nákupu tu môžete tiež ochutnať kambodžskú kuchyňu, ktorá svojim exotickým zložením a nezvyčajnými kombináciami chutí určite poteší váš chuťový mozog. V okolí marketu nájdete rôzne stánky s jedlom, kde si môžete vychutnať známe kambodžské špeciality ako Amok, ktoré je miestne curry jedlo s rybou alebo kuracím mäsom, rezancová polievka, či známe Kambodžské cestoviny s reďkovkou a vajcom.

Medzi inými zaujímavosťami, ktoré Kandal Market ponúka, je aj možnosť obdivovať historickú budovu predajne automobilov, ktorá je súčasťou architektonického dedicstva mesta. Budete sa cítiť ako v inej dobe, keď prechádzate týmto obchodom.

Letenka do Kambodže a návšteva Kandal Marketu je skvelou príležitosťou na to, aby ste zažili miestnu kultúru a zvyky. Cestovanie do vzdialených a exotických destinácií je skvelým spôsobom, ako rozširovať svoje obzory a objavovať niečo nové.

Tak čo ešte váhate? Zarezervujte si letenku do Kambodže a zažite všetky tieto zážitky na vlastnej koži. Nezabudnite si priniesť domov aj nejakú pamiatku zo Kandal Marketu, aby ste si stále mohli pripomínať túto jedinečnú destináciu.


Ubytovanie Kambodža Kandal Market


Kambodža Kandal Market je jeden z najrušnejších trhov v Phnom Penhu. Ak hľadáte ubytovanie v blízkosti tohto trhu, máte šťastie. Táto oblasť má pomerne veľa hotely, penziónov a hostels, ktoré sa hodia pre každého – od dlhodobo pobývajúcich turistov až po turistov, ktorí hľadajú jednoduché a dostupné miesto na prenocovanie.

Jedným z ubytovacích zariadení, ktoré by ste mali zvážiť pri hľadaní miesta na prenocovanie v Kambodža Kandal Market, je Mekong View Serviced Apartment. Tieto apartmány s jedným a dvojmiestnymi izbami sú vybavené klimatizáciou, kuchynkou a balkónom s nádherným výhľadom na rieku Mekong. Nachádzajú sa v úplnej blízkosti trhu, čo umožňuje ľahký prístup k nákupom v okolí.

Ďalším významným ubytovacím zariadením v tejto oblasti je Dara Reang Sey Hotel. Tento hotel, ktorý sa nachádza iba 150 metrov od trhu Kandal Market, ponúka ideálny priestor pre turistov, ktorí chcú byť v blízkosti najrušnejšieho trhu v Phnom Penhu. Hotel má 3 hviezdičky, ponúka komfortné izby s klimatizáciou, satelitnou televíziou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Okrem toho, môžete si vybrať medzi mnohými inými ubytovacími zariadeniami, v ktorých si môžete vychutnať svoj pobyt v tejto oblasti. Pre tých, ktorí hľadajú jednoduché a cenovo dostupné ubytovanie, jeden z hostels v blízkosti trhu – Feliz Hostel Cafe & Bar - je skvelou voľbou. Táto budova je dosť očarujúca, ponúka spálny pre viac ako desať ľudí, ako aj privátne izby.

Nielenže má Kambodža Kandal Market veľa možností ubytovania, ale ponúka aj skvelú príležitosť na objavovanie miestnej kuchyne. Na trhu Kandal Market nájdete pravé kambodžské jedlá, od rôznych druhov rýb a morských plodov po kuracie a hovädzie grilované s curry.

Celkovo, ak hľadáte miesto na prenocovanie v Phnom Penhu, Kambodža Kandal Market by mohol byť skvelou voľbou. Nachádza sa v blízkosti mnohých atrakcií a zaručuje nezabudnuteľný pobyt v zaujímavej a pulzujúcej oblasti. S množstvom ubytovacích možností na výber, turisti z celého sveta sú určite schopní nájsť ubytovanie, ktoré spĺňa ich potreby a požiadavky.


Dovolenka Kambodža Kandal Market


Kambodža je krajina nádherných chrámov a bohatých kultúrnych tradícií. Ak hľadáte dovolenku, ktorá vám umožní preniknúť do miestneho života a zistiť viac o miestnej kultúre a histórii, Kandal Market v hlavnom meste Phnom Penh je miesto, ktorého by ste sa mali určite zahrnúť do vašich plánov.

Kandal Market, tiež známy ako Phsar Kandal, je jedným z najstarších trhov v meste a je jedným z najpopulárnejších miest pre miestnych obyvateľov a návštevníkov, ktorí hľadajú zážitky typické pre Cambodžu. Trh sa nachádza v sklone rieky Tonle Sap a je z neho úžasný výhľad na rieku.

Na trhu Kandal Market si môžete zakúpiť miestne potraviny, oblečenie, kabelky, šperky, hadice, zeleninu a ovocie. Okrem toho je to miesto, kde nájdete miestne produkty a darčeky, ktoré sa hodia ako darčeky pre vašich blízkych. Ak sa chystáte navštíviť trh, nezabudnite so sebou vziať hotovosť, pretože väčšina predajcov neprijíma platby kartou.

Na trhu nájdete aj množstvo reštaurácií, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu. Pokojne si zoberiete rezervácie a užiť si večeru pri rieke Tonle Sap, čo je naozaj nezabudnuteľný zážitok.

Celkom isto si všimnete aj množstvo uličných predavačov, ktorí predávajú jedlo. Tu si môžete vyskúšať miestne jedlá ako príkladom týchto raňajky, ktoré sú zakaždým čerstvé a chutné.

Kandal Market je tiež domovom niektorých miestnych tradičných remesiel, ako sú napríklad krajčírstvo, rybárstvo, tkáčstvo a mnoho ďalších. Ak hľadáte miesto na nákup darčekov alebo suvenírov pre vašich blízkych, určite nevynechajte predajcov, ktorí ponúkajú tieto originálne výrobky.

Návšteva trhu Kandal Market je skvelým spôsobom, ako zistiť viac o živote v Kambodži a preskúmať miestnu kultúru a históriu. Okrem toho máte možnosť ochutnať miestne jedlá, nakúpiť si darčeky a suveníry a vychutnávať si krásne okolie. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete stratiť v záplave vôní, farieb a zvukov, Kandal Market je miesto, ktoré by ste rozhodne nemali vynechať pri svojej dovolenke v Kambodži.


Počasie Kambodža Kandal Market


Kandal Market je trh, ktorý sa nachádza v hlavnom meste Kambodže, Phnom Penh. Tento trh je známy svojou živou atmosférou a pestrou ponukou tovaru. Avšak, keďže je Kambodža tropickou krajinou, môže počasie v Kandal Markete byť pomerne horúce a vlhké.

Kambodža má dve hlavné obdobia - suché a dažďové. Suché obdobie trvá od novembra do apríla a býva charakterizované teplými teplotami a minimálnym množstvom zrážok. Počas tohto obdobia je na trhu väčšia koncentrácia turistov, pretože slnko svieti najviac hodín denne a každý túži po obdivovaní kvetov a pekného počasia.

Dažďové obdobie naopak trvá od mája do októbra a prináša s sebou hojné dažde a občasné búrky. Počas týchto mesiacov je Kandal Market menej rušný a návštevníci majú tendenciu vyhýbať sa námestiu, pretože prudké zrážky môžu zapríčiniť záplavy a bahenné cesty. To však neznamená, že sa trh úplne vyprázdni - miestni obyvatelia a zákazníci prichádzajú aj v daždivých dňoch, pretože Kandal Market je jedným z najdôležitejších miest pre nakupovanie potravín a iných tovarov vo Phnom Pene.

Pri návšteve Kandal Marketu by ste si mali pripraviť priliehavé a vzdušné odevy, ktoré vám pomôžu zvládnuť horúčavy a vlhko. Taktiež nezabudnite na ochranný opaľovací krém a pitný režim, aby ste si udržali hydratáciu.

Okrem toho, ak plánujete navštíviť Kandal Market počas dažďového obdobia, nezabudnite mať so sebou dáždnik alebo plášť, aby ste sa ochránili pred prípadnými dažďami.

Celkovo je však Kandal Market nezávisle od počasia skvelým miestom na návštevu pri vašej ceste do Kambodže. Ponúka jedinečné zážitky a možnosť ochutnávky tradičných kambodžských jedál. Takže pripravte sa na počasie a užívajte si tento trh plný farieb, vôní a života!


Garancia najlepšej ceny

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Výhodné ceny leteniek

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Zistiť letenky