Dovolenka Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy sú známe svojimi krásnymi plážami, priezračnou vodou a rôznorodosťou koralových útesov. Jedným z najkrajších ostrovov na Bahamách je ostrov Abaco, ktorý ponúka množstvo aktivít pre milovníkov prírody a dobrodružstiev.

Ak hľadáte miesto na dovolenku, kde sa môžete na pláži vyhrievať, relaxovať v pokojnom prostredí a zároveň sa potešiť z vodných športov, nemôžete nevyužiť príležitosť navštíviť Sandy Point na Abaco Islands.

Sandy Point je malá rybárska dedinka, ktorá sa nachádza na juhu ostrova Abaco a nachádza sa na najjužnejšom bode ostrova. Má iba niekoľko obyvateľov, čím sa stáva ideálnym miestom na pokojnú dovolenku v pôvabnom prostredí. Okrem toho tu nájdete aj najdlhšiu pláž na celom ostrove, ktorá stojí za návštevu.

Pláž vo Sandy Point je nádherná, so zlatým pieskom a jasne tyrkysovou vodou. Je to ideálne miesto na potápanie alebo šnorchlovanie, pretože má jedny z najkrajších korálových útesov na Bahamách. Môžete nájsť aj mnoho druhov rýb, vrátane pestrých tropických rýb.

Okrem toho, Sandy Point je známy pre svoju rybolovnú tradíciu, takže nájdete veľa reštaurácií, kde si môžete vychutnať čerstvé morské plody. Okrem morských rýb sa tu pripravuje aj pochúťka pre každého, ktorý chce vyskúšať niečo autentické z Baham.

Ak sa vám naskytne príležitosť navštíviť Bahamy, nezabudnite na Sandy Point. Toto miesto vám ponúkne pokoj, pohodu a unikátne zážitky, ktoré si so sebou určite odnesiete do pamäti. Takže vytiahnite plavky a potápajte sa do krásnej jasnej vody na týchto prekrásnych ostrovoch!


Ubytovanie Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy sú známe svojou nádhernou prírodou a exotickými plážami, a Sandy Point na ostrovoch Abaco nie je výnimkou. Táto malebná destinácia je prístavným mestom, ktoré navštevujú turisti zo všetkých kútov sveta, aby si užili krásy Karibiku. Aby ste si však mohli užívať všetko, čo Sandy Point ponúka, potrebujete dobré ubytovanie. Dnešný článok vám predstaví niekoľko možností, kde sa môžete ubytovať počas svojej návštevy tejto čarovnej destinácie.

1. Marsh Harbour: Marsh Harbour je najväčším mestom na Abaco Islands a ponúka veľký výber ubytovacích možností. Nájdete tu luxusné rezorty, hotely a súkromné vily. Niektoré z najlepších možností v Marsh Harbour sú Abaco Beach Resort, Hope Town Harbour Lodge a Oceanfrontier Hideaway.

2. Sandy Point Beaches Resort: Tento rezort je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pokojné a relaxačné miesto na pobyt. Nachádza sa priamo na pláži a ponúka rôzne druhy ubytovania, od priestorných apartmánov po klimatizované chatky. Odtiaľto budete mať úžasný výhľad na more a prístavnú aktivitu.

3. Island Property Management: Táto spoločnosť ponúka rôzne druhy prenájmu domov a apartmánov na Sandy Point. Väčšina nehnuteľností sa nachádza na pláži alebo v blízkosti nej, takže si budete môcť užívať čarovné výhľady a čerstvý morský vzduch. Island Property Management je známy svojou profesionalitou a starostlivosťou o klientov.

4. Lokálne penzióny: Ak preferujete osobnejší prístup a chcete zažiť miestnu kultúru, môžete si vybrať z rôznych penziónov, ktoré sa nachádzajú v Sandy Point. Tieto penzióny často ponúkajú jednoduché a útulné ubytovanie za rozumné ceny. Budete mať možnosť spoznať miestnych obyvateľov a vychutnať si ich pohostinnosť.

5. Kemping: Pre tých, ktorí majú radi dobrodružstvo a prirodzený kontakt s prírodou, je táto možnosť ideálna. V Sandy Point je niekoľko kempov, kde si môžete postaviť stan alebo prenajať karavan. Budete mať možnosť stráviť noc pod hviezdami a vzbudiť sa pri zvukoch prírody.

Ak chcete navštíviť Sandy Point na ostrovoch Abaco na Bahamách, máte široký výber ubytovania. Môžete si vybrať medzi luxusným rezortom, pokojným letoviskom pri mori, súkromným vlastníkom nehnuteľnosti, miestnym penziónom alebo dokonca kempiť pod hviezdami. Nech už si vyberiete akúkoľvek možnosť, máte zaručený nezabudnuteľný pobyt v tomto krásnom karibskom raji.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Otázka: Kde sa nachádza Sandy Point na Bahamách?
Odpoveď: Sandy Point sa nachádza na ostrove Abaco, jeden z ostrovov Bahamského súostrovia.

Otázka: Ako sa dostanem do Sandy Pointu na Abaco Islands?
Odpoveď: Najjednoduchší spôsob, ako sa dostať do Sandy Pointu, je cez súostrovie Abaco z priľahlého bahamského hlavného mesta Nassau alebo z medzinárodného letiska v meste Marsh Harbour. Potom môžete prejsť autobusom alebo taxíkom z Marsh Harbour do Sandy Pointu.

Otázka: Aké sú najlepšie pláže v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Sandy Point má mnoho krásnych pláží. Niektoré z najlepších pláží zahŕňajú Sandy Point Beach, Casuarina Point Beach a Pete's Pub Beach.

Otázka: Aké sú najlepšie aktivity v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Niektoré z najlepších aktivít, ktoré môžete robiť v Sandy Point, zahŕňajú potápanie, snorklovanie, rybolov, prechádzky na pláž, návštevu miestnych reštaurácií a bareov, ako aj kajakárstvo a pádlovanie.

Otázka: Aké sú najlepšie miesta na ubytovanie v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Sandy Point má mnoho ubytovacích možností, vrátane hotelov a rekreačných apartmánov. Niektoré z najlepších miest na ubytovanie zahŕňajú Sandy Point Beach Resort, Flip Flops na pláži a Turtle Hill Vacation Villas.

Otázka: Aké je počasie v Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Sandy Point má subtropické klima s teplým a vlhkým počasím počas celého roka. Priemerne sa tu teploty pohybujú od 25 do 30 stupňov Celzia a má pomerne vysokú vlhkosť. Hurikánová sezóna zahŕňa mesiace od júna do novembra, pričom najvyššie riziko zasiahnutia hurikánom je v auguste a septembri.

Otázka: Ako si zarezervujem výlet do Sandy Point na Abaco Islands?
Odpoveď: Ak chcete navštíviť Sandy Point na Abaco Islands, môžete si zarezervovať lety a ubytovanie cez cestovné kancelárie alebo online rezervačné platformy, ako sú napríklad Expedia, Booking.com alebo Airbnb. Niektoré cestovné spoločnosti ponúkajú aj zájazdy s organizovaným programom.


Letenka Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy, známe svojimi bledými piesočnatými plážami, azúrovými vodami a nekonečným slnečným počasím, patria medzi najobľúbenejšie dovolenkové destinácie na svete. Medzi viac ako 700 ostrovmi a malými korálovými útesmi, ktoré tvoria Bahamy, leží malé mestečko Sandy Point na ostrove Abaco.

Letenky do tejto nádhernej destinácie sú veľmi žiadané, a to nielen kvôli svojej úchvatnosti, ale aj kvôli širokej škále aktivít a relácie, ktoré ponúka návštevníkom.

Sandy Point je malé rybárske mestečko a najzápadnejší bod obývaného sveta. Je ukryté na juhozápadnom výbežku ostrova Abaco a ponúka návštevníkom dokonalý únik od rušného mestského života. Pre tých, ktorí túžia po pokoji a kľude, je táto destinácia skutočným rajom na zemi.

Letenky do Sandy Pointu môžete získať z rôznych miest na Bahamách, ale najčastejšie sa odletuje z hlavného mesta, Nassau. Let z Nassau do Sandy Pointu trvá približne 45 minút, počas ktorých sa môžete tešiť na úchvatný výhľad na karibské more a jemné piesočnaté pláže.

Po príchode do Sandy Pointu vás privíta pohostinnosť miestnych obyvateľov a ich vrelé "Ahoj!". Toto malé mestečko je skutočne miestom plným sily a kultúry ostrova. Môžete sa prechádzať úzkymi uličkami, obdivovať tradičné drevené domy a ochutnať miestne špeciality, ako sú čerstvé plody mora a končiare.

Ale Bahamy nie sú iba o zachytení miestnej kultúry. Oblasti okolo Sandy Pointu sú perfektné pre plážové aktivity, ako je potápanie a šnorchlovanie. Korálový útes, ktorý obklopuje ostrov Abaco, je plný farebných rýb, morských živočíchov a unikátnych rastlín. Môžete sa vydať na dobrodružnú jazdu vodnými skútrami a objaviť tajomné zákutia a lagúny.

Ak ste nadšený rybár, môžete sa vybrať na rybárčenie v tichejších zátokách a zátočinách, kde sa vyskytujú tropické ryby, ako sú mahi mahi, tarpony a marlini. Rybári sa tu môžu tešiť na nezabudnuteľný zážitok a možnosť sledovať západ slnka na pokojnom mori.

Po celodennom aktívnom programe sa môžete vrátiť do miestnej chaty alebo do luxusného all-inclusive rezortu, ktorý sa nachádza v blízkosti. Rezorty v Sandy Pointe ponúkajú široké spektrum služieb a zariadení, vrátane bazénov, plážových barov, spa centier a rôznych športových aktivít.

V Sandy Pointe je možnosť relaxovať na lehátkach s koktejlom v ruke alebo sa zapojiť do nočného života, ktoré toto miesto ponúka. Mnohé bary a reštaurácie majú živú hudbu a možnosť tancovať až do rána.

Sandy Point je skutočným skvostom na Bahamách a pozná ho iba málo ľudí. Toto miesto je dych berúce svojou prírodnou krásou a charakterom. Ak sa chcete úplne odpojiť od každodenného života a zažiť jedinečnú dovolenku, vyskúšajte letenky do Sandy Pointu na Bahamách. Nechajte sa unášať nekonečnou krásou tejto destinácie a zažite dobrodružstvo svojho života.


Počasie Bahamy Sandy Point (Abaco Islands)


Bahamy sú známe svojimi slnečnými plážami, jasnými modrými vodami a teplým tropickým počasím po väčšinu roka. Jedným z najkrajších miest v Bahamách je Sandy Point, ktorý sa nachádza na Abaco Islands. Toto miesto je rajom pre turistov, ktorí hľadajú oddych na krásnych plážach a pohodový relax.

Sandy Point sa nachádza na najjužnejšom konci Abaco Islands a má populáciu okolo 800 ľudí. Toto miesto je známe svojimi úchvatnými koralovými útesmi a jasnými modrými vodami Karibského mora. Počasie tu je teplé a tropické celý rok, s miernymi teplotnými výkyvmi medzi zimou a letom.

Ak plánujete navštíviť Sandy Point, odporúčame vám ísť v období od decembra do mája, kedy je najväčšia šanca na slnečné dni s minimálnym množstvom zrážok. Teploty v tomto období sú pohodlné a pohybujú sa medzi 23 a 29 stupňami Celzia.

V lete je počasie teplé a vlhké, s teplotami dosahujúcimi až 32 stupňov Celzia a častými zrážkami v popoludňajších hodinách. To môže ovplyvniť vaše plány na aktivitu v exteriéri, ale zároveň vám to umožní zažiť miestnu kulturou a možno ísť na niektorý zestátnych festivalov alebo osláv.

V zime je počasie miernejšie a suchšie, s teplotami klesajúcimi na okolo 20 stupňov Celzia v noci. Toto obdobie je ideálne pre turistov, ktorí hľadajú klud a ticho a radi sa vyhýbajú turistickým húseniciam.

Netradičné počasie môže byť na Abaco Islands v období hurikánovej sezóny, ktorá trvá od júna do novembra. V tomto období je potrebné byť opatrný a sledovať informácie o poveternostných podmienkach. V prípade hurikánu by ste mali nasledovať pokyny miestnych orgánov a vyhnúť sa plážam a iným miestam, ktoré by mohli byť nebezpečné.

Celkovo si môžete užiť krásne počasie v Sandy Point a Abaco Islands počas celého roka. Víta vás teplé slnko, jasné modré nebo a pokojná atmosféra, ktorá vám umožní úplne sa zrelaxovať a užívať si krásy Baham.


Garancia najlepšej ceny

Najrozšírenejšia online ponuka leteniek

97 percenta zákazníkov sú spokojní

Výhodné ceny leteniek

Kúpte si najlacnejšie letenky do okúzľujúcich miest či už krásou, alebo podivnosťou.

Zistiť letenky